Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Зникла підсвітка, темний екран в телевізорі LG 47LN540V, полагодити підсвітку телевізора.

Закінчення ремонту: 12.02.2020
Замовлення №: 90860
✓ Пристрій, виробник, модель

РК телевізор ЛЖ 47LN540V, що увійшов до лінійки 2013 року, наділений 47-дюймовим екраном з FullHD роздільною здатністю 1920x1080 пікселів, частотою розгортки 100 Гц, кутом огляду 178 градусів, як по вертикалі, так і по горизонталі. Ця модель має якісну аудіосистему із загальною вихідною потужністю 20 Вт, у неї є цифровий ТБ-тюнер з підтримкою стандартів DVB-T2, DVB-С, DVB-S2, а також непоганий набір комунікацій, включаючи USB, HDMI, LAN та MHL.

✓ Заявлена несправність замовником

Імовірно, необхідно буде полагодити підсвітку телевізора, оскільки на це вказують усі «симптоми» - у телевізорі немає підсвітки, екран повністю темного кольору, зображення взагалі не видно. З такою проблемою цей телевізор надійшов до нашого сервісного центру. На прийманні замовник розповів, що протягом 7 років з моменту придбання телевізора він експлуатується досить інтенсивно (у включеному стані практично цілий день), яскравість він теж не регулював, оскільки якість зображення його повністю влаштовувала. Від нього також дізналися, що несправність виникла вперше, тому раніше для ремонту телевізора не було приводу.

✓ Діагностика сервісним центром

На світлині №2 видно, що на екран спрямований яскравий промінь світла, навіть силуети на ньому не проглядаються. Це вказує на те, що проблема з підсвіткою. На цьому ж фото видно сліди потертостей на матриці, найшвидше, коли її протирали надто мокрою ганчіркою, вода затекла під матрицю, тому її хотіли витерти, але зробили це вкрай неакуратно. Щоб визначити несправність та правильно полагодити підсвітку телевізора, його повністю розібрали. Це дозволило дізнатися, що в цій моделі використовується блок живлення PCB:EAX64905501(2.2) з трансформатором 13S-LM05 B, а сама підсвітка складається з 6 стрінг (лінійок), на кожній з яких знаходиться по 9 світлодіодів (див. світлину №3). Протестувавши всі 54 світлодіоди з'ясували, що на одній із планок згоріли практично всі світлодіоди, тому прийнято рішення, що в цій ситуації доцільніше буде заміна цілої планки на нову.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю виконано ремонт підсвітки телевізора, а саме, відновлено працездатність ліхтаря матриці, для чого виконана заміна однієї планки R2-Type 6916L-1275A, зроблено також заниження струму підсвітки. На останній світлині видно, що після того, як вдалося відремонтувати підсвітку, всі світлодіоди світяться максимально рівномірно, що позитивно відобразилося на якості зображення, яке яскраве та контрастне (на першій світлині телевізор після ремонту). На нову деталь та ремонт замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт із заміни в телевізорі однієї планки підсвітки, а також заниження струму обійшлися замовнику 2500 грн.

✓ Причини несправності

Те, що цей телевізор дуже інтенсивно експлуатувався протягом 7 років, до того ж на максимальній яскравості не могло негативно не вплинути на його працездатність. В результаті на одній планці підсвітки перегоріли практично всі світлодіоди, це, в свою чергу, призвело до того, що на екрані повністю зникло зображення та він став темного кольору, відповідно перегляд став неможливим. Немаловажну роль відіграла неправильна експлуатація телевізора, оскільки через те, що екран намагалися помити, вода затекла під матрицю, при цьому рідина не дістала до шлейфу, тому матриця не зіпсувалася, інакше ремонт був би значно складнішим, а відповідно дорожчим.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після того, як нам вдалося результативно відремонтувати телевізор та підсвітка з'явилася, замовнику рекомендовано дивитися телевізор із трохи меншою яскравістю, ніж була раніше. Це ніяк не вплине на якість, але позитивно вплине на роботу світлодіодів. Також рекомендовано експлуатувати телевізор не так інтенсивно з огляду на те, що йому вже 7 років та він уже виходив з ладу. Надалі не протирати екран мокрою ганчіркою, стежити, щоб під матрицю не потрапляла рідина. Вивчити інструкцію та використовувати для видалення пилу лише спеціальні засоби, передбачені виробником.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.