Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Зникла підсвітка, темний екран у телевізорі LG 32LF560V, де полагодити підсвітку на телевізорі.

Закінчення ремонту: 02.10.2019
Замовлення №: 90624
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий РК телевізор ЛЖ 32LF560V з LED підсвіткою, у ньому використовується процесор Triple XD, що відповідає за досконалість кольору, контраст та чіткість зображення. У даній моделі є такі порти та роз'єми, як два HDMI, USB 2.0, компонентний вхід (Y, Pb, Pr) + Audio, композитний вхід (CVBS + Audio), CI слот та інші. За якість звуку відповідає аудіосистема з 2 динаміків, по 10 Вт кожен.

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор надійшов із заявленою несправністю - не включається. Зі слів клієнта раніше він вже звертався за допомогою в іншу майстерню, тоді робили підсвітку, телевізор попрацював близько року. Клієнт, дізнавшись, де полагодити підсвітку на телевізорі, тепер звернувся до нашого сервісного центру.

✓ Діагностика сервісним центром

Після того, як телевізор розібрали, з'ясували, що в ньому використовується матриця NC320DUN. Підсвітка цього телевізора складається з трьох планок (стрінг), на кожній з яких по 6 світлодіодів (див. світлину №4). Під час огляду відразу стало зрозуміло, що підсвітку вже намагалися відремонтувати. На світлині №2 видно, що погоріли або на підході майже всі світлодіоди, тому потрібна заміна підсвітки. Також потрібне відновлення ліхтаря матриці. В такому випадку, замовнику пощастило в тому, що він дізнався, де полагодити підсвітку на телевізорі, оскільки у нас великий досвід виконання подібних ремонтів.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми замовили новий комплект підсвітки NC320DUN, що складається із трьох планок (видно на світлині №3). Після отримання вони були встановлені натомість тих, що вийшли з ладу. Також відновлено роботу ліхтаря матриці, виконано калібрування струмів. Це дозволило досягти максимально рівномірного підсвічування по всьому екрану телевізора, що підтверджує остання світлина. На ремонт та нові стрінги замовнику видано гарантію. Тепер, при виникненні подібної проблеми він точно знатиме, де полагодити LED підсвітку на телевізорі.

✓ Загальна вартість ремонту

Полагодити ліхтар матриці в даному телевізорі із заміною комплекту оригінальних планок LG коштувало замовнику 2000 грн.

✓ Причини несправності

Майстрам нашого сервісного центру досить часто доводиться стикатися з ситуаціями, коли потрібно полагодити LED підсвітку в сучасному телевізорі, що складається з певної кількості невеликих за розміром лампочок-діодів, що знаходяться за рідкокристалічною матрицею. Якщо один з них виходить з ладу, без ремонту не обійтися. У цьому випадку з ладу вийшли майже всі світлодіоди, тому знадобилася заміна підсвітки повністю.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб світлодіоди не вигоряли так швидко та знову не потрібно було їх полагодити, замовнику рекомендовано знизити яскравість в налаштуваннях. Якщо виставити її не більше як 80%, це позитивно позначиться на терміні служби, який значно зросте.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.