Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Зникла підсвітка та з'явився запах горілого в Samsung UE32F5300, ремонт підсвітки телевізора Samsung.

Закінчення ремонту: 13.09.2019
Замовлення №: 90586
✓ Пристрій, виробник, модель

32" телевізор Самсунг UE32F5300 (Samsung) з LED підсвіткою, доповнений функцією Smart TV. Завдяки потужному двоядерному вбудованому в телевізор процесору Dual Core, забезпечується багатозадачний режим роботи, а також швидка обробка даних зображення. За кристально чисте зображення на екрані несе відповідальність функція Самсунг Clean View.

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор надійшов до сервісного центру зі скаргою на те, що зникла підсвітка та з'явився запах горілого. З усього видно, що знадобиться ремонт підсвітки телевізора Samsung, що має бути підтверджено виконаною діагностикою. Зі слів замовника довідалися, що це перша несправність телевізора, тому з моменту його придбання ремонт телевізора Samsung ще не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

Після того, як пристрій розібрали, з'ясували, що підсвітка цього телевізора Samsung складається з 5 стрінг (планок), на кожній з яких знаходиться по 9 світлодіодів (див. світлину №5). Також у цій моделі використовується трансформатор LPC2C-3FM. На світлині №2 видно, що деталі телевізора вкриті окислами, які, ймовірно, з'явилися після того, як усередину потрапила сеча кота. Ремонт підсвітки телевізора Самсунг потрібен ще й тому, що досить сильно прогоріла світлодіодна підсвітка BN96-25335A (див. світлини №3 та 4), саме тому з'явився запах горілого.

✓ Ремонт сервісним центром

У цьому випадку був виконаний ремонт підсвітки телевізора Samsung, а саме, замінено нову світлодіодну планку BN96-25300A, зроблено відновлення контакту в розмах планок підсвічування. Після ремонту підсвітки телевізора Samsung, на який видана гарантія, вона рівномірна по всьому периметру екрана.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт із заміни планки підсвітки + відновлення контакту + відмивка від окислів, обійшлися замовнику в 1700 грн.

✓ Причини несправності

До такого складного та дорогого ремонту підсвітки телевізора Samsung призвела неправильна експлуатація цієї сучасної моделі. По-перше, усередину потрапила рідина, що викликало появу окисліт та прогар планки підсвітки, по-друге, телевізор постійно та інтенсивно використовувався на максимальній яскравості, що також негативно позначається на роботі підсвітки.

✓ Рекомендації сервісного центру

Насамперед, щоб уникнути ремонту підсвітки телевізора Samsung надалі, майстер рекомендував продумати питання про розміщення пристрою вище на стіні, щоб кіт не міг на нього вискочити. Також є сенс при перегляді телепередач трохи зменшити яскравість, що аж ніяк не вплине на якість зображення.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.