Зникла підсвітка та з'явився запах горілого в Samsung UE32F5300, ремонт підсвітки телевізора Samsung.

Замовлення №: 
90586
✓ Пристрій, виробник, модель: 

32" телевізор Самсунг UE32F5300 (Samsung) з LED підсвіткою, доповнений функцією Smart TV. Завдяки потужному двоядерному вбудованому в телевізор процесору Dual Core, забезпечується багатозадачний режим роботи, а також швидка обробка даних зображення. За кристально чисте зображення на екрані несе відповідальність функція Самсунг Clean View.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Телевізор надійшов до сервісного центру зі скаргою на те, що зникла підсвітка та з'явився запах горілого. З усього видно, що знадобиться ремонт підсвітки телевізора Samsung, що має бути підтверджено виконаною діагностикою. Зі слів замовника довідалися, що це перша несправність телевізора, тому з моменту його придбання ремонт телевізора Samsung ще не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Після того, як пристрій розібрали, з'ясували, що підсвітка цього телевізора Samsung складається з 5 стрінг (планок), на кожній з яких знаходиться по 9 світлодіодів (див. світлину №5). Також у цій моделі використовується трансформатор LPC2C-3FM. На світлині №2 видно, що деталі телевізора вкриті окислами, які, ймовірно, з'явилися після того, як усередину потрапила сеча кота. Ремонт підсвітки телевізора Самсунг потрібен ще й тому, що досить сильно прогоріла світлодіодна підсвітка BN96-25335A (див. світлини №3 та 4), саме тому з'явився запах горілого.

✓ Ремонт сервісним центром: 

У цьому випадку був виконаний ремонт підсвітки телевізора Samsung, а саме, замінено нову світлодіодну планку BN96-25300A, зроблено відновлення контакту в розмах планок підсвічування. Після ремонту підсвітки телевізора Samsung, на який видана гарантія, вона рівномірна по всьому периметру екрана.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт із заміни планки підсвітки + відновлення контакту + відмивка від окислів, обійшлися замовнику в 1700 грн.

✓ Причини несправності: 

До такого складного та дорогого ремонту підсвітки телевізора Samsung призвела неправильна експлуатація цієї сучасної моделі. По-перше, усередину потрапила рідина, що викликало появу окисліт та прогар планки підсвітки, по-друге, телевізор постійно та інтенсивно використовувався на максимальній яскравості, що також негативно позначається на роботі підсвітки.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Насамперед, щоб уникнути ремонту підсвітки телевізора Samsung надалі, майстер рекомендував продумати питання про розміщення пристрою вище на стіні, щоб кіт не міг на нього вискочити. Також є сенс при перегляді телепередач трохи зменшити яскравість, що аж ніяк не вплине на якість зображення.

ремонт підсвітки телевізора Samsung UE32F5300
ремонт підсвітки телевізора Samsung UE32F5300
ремонт підсвітки телевізора Samsung UE32F5300
ремонт підсвітки телевізора Samsung UE32F5300
ремонт підсвітки телевізора Samsung UE32F5300

Коментувати