Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Зламано роз'єм MUSIC PORT в музичному центрі Panasonic SA-VK860, терміновий ремонт музичних центрів.

Закінчення ремонту: 16.07.2020
Замовлення №: 00486
✓ Пристрій, виробник, модель

Музичний центр формату 5.1 Панасонік SA-VK860, зібраний у Малайзії, із сумарною потужністю колонок 660 Вт, чейнджером на 5 дисків, еквалайзером та наявністю функції «Караоке». До складу акустичної системи входять трисмугові 120 мм фронтальні колонки, двосмугові 80 мм центральні колонки, двосмугові 80 мм тилові колонки, сабвуфер з діаметром динаміка 160 мм. Музичний центр з підтримкою форматів MP3, WMA та форматів носіїв CD, CD-R, CD-RW, DVD, DVD+R, DVD+R DL, DVD+RW, DVD-R, DVD-R DL, DVD-RAM, DVD -RW, SVCD, Video CD. Пристрій доповнений таймером, годинником, в комплекті передбачений пульт дистанційного керування.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібно, щоб було здійснено терміновий ремонт музичних центрів, у роботі якого виникли проблеми. А саме, зламали роз'єм MUSIC PORT, на екрані не розпізнається, штекер джек (jack) також пошкоджений. На прийманні замовник розповів, що проблема виникла з його вини. Коли він хотів вставити штекер у роз'єм, то відчув, що він іде якось туго, при цьому, не перевіривши чому, з силою його вдавив. Від нього також дізналися, що раніше ремонт ще не виконувався, оскільки пристрій вийшов з ладу вперше. Ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам, тому в терміновому ремонті цього музичного центру не відмовили.

✓ Діагностика сервісним центром

На перших двох світлинах видно, що зовнішній стан музичного центру добрий, він має досить акуратний корпус, без наявності видимих механічних пошкоджень. Насамперед його розібрали та дізналися, що в цій моделі використовуються такі компоненти, як плата JK6802, RJBX0303A, моторчик Z1PA211. Виконана діагностика показала, що з такою несправністю терміновий ремонт музичних центрів неминучий, оскільки проблема в модулі передньої панелі, зламаний роз'єм MUSIC PORT, крім того, пошкоджено штекер джек, потрібне відновлення монтажу.

✓ Ремонт сервісним центром

В цьому випадку ремонт полягав у наступному: виконано реставрацію зламаного роз'єму Music Port (див. світлини №4 та 5), відновлено монтаж, для чого довелося задіяти спеціальне ремонтне оснащення. Внаслідок правильних дій працездатність музичного центру повністю відновлена (перевірено безпосередньо в умовах сервісного центру), про що свідчить перша світлина, на якій видно, що Music Port працює. На екрані світиться напис Music P та відображається рівень звуку кожного частотного діапазону. Для виконання цього термінового ремонту музичних центрів знадобилося лише два дні.

✓ Загальна вартість ремонту

Враховуючи терміновість за реставрацію зламаного роз'єму Music Port, відновлення монтажу замовник заплатив 600 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною виходу з ладу цього музичного центру стало неакуратне його використання. А саме, замовник із зусиллям вставив штекер у роз'єм MUSIC PORT, усередині якого виявився сторонній предмет (шматок пластмаси). В результаті роз'єм виявився зламаним, штекер джек пошкодженим, а також з ладу вийшла плата (були обірвані доріжки роз'єму на платі та зігнуті контакти всередині), що вимагало відновлення монтажу.

✓ Рекомендації сервісного центру

Коли замовник прийшов забрати музичний центр після термінового ремонту, йому докладно роз'яснили, чому виникла така несправність. Коли він вставляв штекер у роз'єм та відчув, що він йде надто туго, необхідно було перевірити у чому причина. Він же цим знехтував та як наслідок зламаним виявився роз'єм MUSIC PORT. Мало того, сторонній предмет продавив доріжки на платі, зігнувши контакти всередині. При подальшій експлуатації рекомендовано не вставляти пошкоджений джек у гніздо!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.