Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Зламана верхня кришка матриці, рамка, петлі в ноутбуці Acer Aspire 3 A315-53, ремонт корпусу ноутбука.

Закінчення ремонту: 27.02.2020
Замовлення №: 00044
✓ Пристрій, виробник, модель

Мультимедійний ноутбук Ацер Aspire 3 A315-53 наділений 15.6" екраном з Full HD роздільною здатністю 1920x1080 пікселів. Модель працює під керуванням двоядерного процесора Intel Core i3-8130U (тактова частота 2.2 - 3.4 ГГц) та 4 ГБ оперативної пам'яті. В ноутбуці використовується інтегрована відеокарта, а об'єм SSD складає 128 ГБ. Користувач має можливість скористатися такими роз'ємами та портами вводу-виводу, як USB 3.0, 2 USB 2.0, HDMI, LAN (RJ-45), комбінований аудіо роз'єм для навушників, мікрофона, кардридер. Ноутбук з корпусом класичного чорного кольору поставляється без операційної системи.

✓ Заявлена несправність замовником

До сервісного центру надійшов ноутбук, у якого зламано корпус кришки. На прийманні замовник розповів, що ноутбук використовувався в домашніх умовах та при черговому перенесенні він по необережності впав на підлогу (на килим). Мало того, ноутбук був у відкритому стані. В результаті він повністю вийшов з ладу, тому працювати на ньому неможливо. Користувач стурбований ще й тим, що під час падіння могли постраждати й інші складові. Початковий огляд показав, що ремонт корпусу ноутбука неминучий, тому що зламана не лише верхня кришка матриці, але також рамка та петлі (див. світлину №2).

✓ Діагностика сервісним центром

У ході виконаної діагностики з'ясували, що через падіння з висоти постраждала верхня частина корпусу, рамка кришки та петлі, тож ремонт корпусу ноутбука неминучий. Для його виконання буде потрібно заміна деталей, що вийшли з ладу, які неможливо відреставрувати, на що замовник дав свою згоду. Всі інші компоненти ноутбука повністю в робочому стані, тому їх ремонт не потрібен.

✓ Ремонт сервісним центром

Для виконання ремонту корпусу ноутбука була замовлена та куплена нова оригінальна кришка, рамка екрана та петлі. Нова деталь прийшла чудово упакованою в коробку з пінопласту та замотаною спеціальною пакувальною плівкою (добре видно на світлинах №3 та 4). Згодом виконано заміну кришки, рамки кришки, петель (див. світлину №5). Після такого досить складного ремонту корпусу ноутбука, він повністю в робочому стані, про що свідчить перша світлина. На цей ремонт + нову кришку замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт із заміни в ноутбуці кришки, рамки кришки та петель замовник заплатив 3200 грн.

✓ Причини несправності

У цьому випадку причина виникнення такої складної несправності, коли знадобилася заміна верхньої частини корпусу ноутбука, очевидна - це його падіння з висоти. Погіршило проблему ще й те, що під час падіння ноутбук перебував у відкритому стані. При цьому, оскільки він упав на килим, який хоч якось пом'якшив удар, решта складових ноутбука не постраждала.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту корпусу ноутбука замовнику рекомендовано поводитися з пристроєм акуратно та дбайливо. По можливості використовувати ноутбук стаціонарно (не переносити). Уникати падінь та інших механічних впливів! Замовника повідомлено про те, що якби при падінні постраждали й інші компоненти, вартість ремонту була б значно вищою, а також не факт, що ремонт взагалі був би рентабельним.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.