Зламана ліва петля, не закривається екран в ноутбуці Dell Vostro V131, ремонт ноутбука Dell.

Замовлення №: 
90517
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Ноутбук Делл Vostro V131 (Dell) наділений надтонким та стильним корпусом, він працює під управлінням процесора Intel Core i5-2450M (2.5 ГГц) другого покоління. Модель наділена 13.3" екраном (1366x768) WXGA HD, 4 ГБ оперативної пам'яті і накопичувачем 500 ГБ. Ноутбук від відомого виробника Dell поставляється з попередньо встановленою ОС Linux.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Замовнику потрібен ремонт ноутбука Dell, у якого зламана ліва петля (кріплення до верхньої кришки), через це не закривається екран. З його слів дізналися, що раніше ремонт ноутбука Dell ще не виконувався, оскільки несправність виникла вперше. Разом з ноутбуком він приніс в сервісний центр акумуляторну батарею.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Перш ніж виконувати ремонт ноутбука Dell, його розібрали і провели діагностику, яка показала, що несправний модуль верхньої кришки LCD, досить сильно зламана ліва петля - кріплення до верхньої кришки (див. світлину №2). Також встановлено, що ремонт виламаної петлі в даному випадку можливий, хоча простим він не буде.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Ми виконали складну реставрацію кріплення петлі, для чого довелося використовувати епоксидний клей (добре видно на світлині №3). Після результативного ремонту ноутбука Dell, він виглядає як новий, кришка закривається добре (дивитися світлини №4 та 5).

✓ Загальна вартість ремонту: 

Такий складний ремонт ноутбука Dell з реставрацією кріплення петлі обійшовся клієнту 800 грн.

✓ Причини несправності: 

Для ремонта ноутбука Dell були всі підстави, оскільки довелося відновлювати зламану петлю. Така несправність могла виникнути з кількох причин, наприклад, при падінні ноутбука з висоти. Однак в даному випадку, швидше за все кришку відкривали надто різко, в результаті виламали петлю.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Щоб в подальшому знову не виникло приводу для виконання подібного ремонту ноутбука Dell, майстер рекомендував замовнику поводитись з ним максимально дбайливо та акуратно, кришку відкривати обережно, не докладаючи різких зусиль!

ремонт ноутбука Dell Vostro V131
ремонт ноутбука Dell Vostro V131
ремонт ноутбука Dell Vostro V131
ремонт ноутбука Dell Vostro V131
ремонт ноутбука Dell Vostro V131

Коментувати