Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Зламана ліва петля, не закривається екран в ноутбуці Dell Vostro V131, ремонт ноутбука Dell.

Закінчення ремонту: 19.08.2019
Замовлення №: 90517
✓ Пристрій, виробник, модель

Ноутбук Делл Vostro V131 (Dell) наділений надтонким та стильним корпусом, він працює під управлінням процесора Intel Core i5-2450M (2.5 ГГц) другого покоління. Модель наділена 13.3" екраном (1366x768) WXGA HD, 4 ГБ оперативної пам'яті і накопичувачем 500 ГБ. Ноутбук від відомого виробника Dell поставляється з попередньо встановленою ОС Linux.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібен ремонт ноутбука Dell, у якого зламана ліва петля (кріплення до верхньої кришки), через це не закривається екран. З його слів дізналися, що раніше ремонт ноутбука Dell ще не виконувався, оскільки несправність виникла вперше. Разом з ноутбуком він приніс в сервісний центр акумуляторну батарею.

✓ Діагностика сервісним центром

Перш ніж виконувати ремонт ноутбука Dell, його розібрали і провели діагностику, яка показала, що несправний модуль верхньої кришки LCD, досить сильно зламана ліва петля - кріплення до верхньої кришки (див. світлину №2). Також встановлено, що ремонт виламаної петлі в даному випадку можливий, хоча простим він не буде.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми виконали складну реставрацію кріплення петлі, для чого довелося використовувати епоксидний клей (добре видно на світлині №3). Після результативного ремонту ноутбука Dell, він виглядає як новий, кришка закривається добре (дивитися світлини №4 та 5).

✓ Загальна вартість ремонту

Такий складний ремонт ноутбука Dell з реставрацією кріплення петлі обійшовся клієнту 800 грн.

✓ Причини несправності

Для ремонта ноутбука Dell були всі підстави, оскільки довелося відновлювати зламану петлю. Така несправність могла виникнути з кількох причин, наприклад, при падінні ноутбука з висоти. Однак в даному випадку, швидше за все кришку відкривали надто різко, в результаті виламали петлю.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб в подальшому знову не виникло приводу для виконання подібного ремонту ноутбука Dell, майстер рекомендував замовнику поводитись з ним максимально дбайливо та акуратно, кришку відкривати обережно, не докладаючи різких зусиль!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.