Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

"Зависла" на включенні автомагнітола Pioneer AVIC-F900BT, ремонт автомагнітоли Pioneer.

Закінчення ремонту: 12.10.2019
Замовлення №: 90647
✓ Пристрій, виробник, модель

Автомагнітола в шахту 2DIN Піонер AVIC-F900BT (Pioneer) наділена автопідсилювачем, потужністю 50 Вт на кожен з чотирьох каналів. Модель наділена 5.8" сенсорним екраном з роздільною здатністю 800x480 пікселів. Автомагнітола доповнена GPS модулем, трьох смуговим еквалайзером, а також функцією посилення басу (BassBoost). Модель з підтримкою аудіо форматів MP3, AAC, WMA, WAV відео.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібен ремонт автомагнітоли Pioneer, яка з його слів «зависла» на включенні. Вона надійшла до сервісного центру з міста Маріуполь у чужому упакуванні. Як виявилось, автомагнітола відключається, після перезавантаження знову працює до наступного відключення. Оскільки це не перша несправність, до нас ремонт цього ресивера від популярної компанії Pioneer вже виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

По світлині №1 можна судити, що загальний стан автомагнітоли хороший. Після того, як її розібрали, з'ясували, що в даній моделі використовуються такі модулі, як плата PWA-NN746 MB PCB: 316166500005-R06, MDK 336V-0, плата NN746_LCD_BOARD, мікросхема M30878FJBGP. Виконавши ряд діагностичних робіт, стало зрозуміло, що проблема досить серйозна, оскільки з ладу вийшли одразу два модулі - Navi Unit та живлення, відповідно ремонт автомагнітоли Pioneer має бути спрямований на їх відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт полягав у наступному: під мікроскопом знайдено всі мікротріщини на платі Navi Unit та зроблено пропайку. Для відновлення модуля живлення довелося перепаяти багато різних оригінальних деталей, включаючи діоди, резистори та різного номіналу електролітичні конденсатори. Після такого ремонту автомагнітоли Pioneer усі несправності вдалося усунути.

✓ Загальна вартість ремонту

Пошуки мікротріщин під мікроскопом та пропайка плати Navi Unit, ремонт модуля живлення коштували 1000 грн.

✓ Причини несправності

Причин, через які на платі утворилися мікротріщини, з ладу вийшов блок живлення, що в сукупності призвело до того, що автомагнітола від компанії Pioneer «зависала» на включенні приблизно дві. Можливо, цьому сприяв сильний удар, або під час їзди автомобіля на дорозі попалася хороша яма.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту, який виявився досить складним, замовнику телефоном рекомендовано уникати поганих доріг з ямами та вибоїнами, берегти автомагнітолу Pioneer від будь-яких механічних впливів, особливо ударів.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.