Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Затемнене зображення в LG 32LY310C, ремонт підсвітки телевізора із затемненим зображенням.

Закінчення ремонту: 20.11.2019
Замовлення №: 90723
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий LED телевізор ЛГ 32LY310C, зібраний у 2014 році, у ньому використовується потужний процесор Triple XD Engine, що відповідає за досконалість кольору, контраст та чіткість високоякісного зображення. Телевізор має широкий спектр роз'ємів та портів, включаючи USB 2.0, вхід HDMI, слот CI, вихід для навушників (3,5 мм), вхід RF, вхід AV (через компонентний вхід), компонентний вхід (Y, PB, PR) + аудіо (L/R), цифровий аудіовихід (оптичний), Scart (повний).

✓ Заявлена несправність замовником

В телевізорі дуже затемнене зображення, його практично не видно, тільки ледве проглядається логотип LG (див. світлину №1). Як показує багаторічний досвід роботи, знадобиться ремонт підсвітки телевізора із затемненим зображенням, при цьому наскільки складним він виявиться можна буде судити після проведеної діагностики.

✓ Діагностика сервісним центром

Після розбирання телевізора з'ясували, що в ньому використовується матриця NC320DXN, блок живлення E247691, а сама підсвітка налічує три планки (стрінги), на кожній з якої по 6 світлодіодів (добре видно на світлині №4). У ході проведеної діагностики з'ясували, що гарантовано буде потрібно ремонт підсвітки телевізора із затемненим зображенням, оскільки з ладу вийшов ліхтар матриці. Перевіривши всі 18 світлодіодів виявилося, що всі світлодіоди у двох з трьох планок підсвітки або повністю згоріли, або догоряють, тому потрібна їхня заміна (видно на світлинах №2 та 3).

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю, як ця, для ремонту підсвітки телевізора із затемненим зображенням знадобилося відновлення ліхтаря матриці, були перепаяні всі світлодіоди у двох із трьох планок підсвітки у кількості 12 штук. На останній світлині добре видно, що після ремонту якість зображення відмінна, підсвітка рівномірна по всьому екрану. На цей ремонт видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Відновлення працездатності ліхтаря матриці з перепаюванням 12 штук світлодіодів коштувало клієнту 1600 грн.

✓ Причини несправності

Зображення на екрані телевізора було затемненим через те, що з 18 світлодіодів, що є у підсвітці, перегоріли 12 штук (2 планки з трьох). Телемайстрам сервісного центру досить часто доводиться стикатися з подібною проблемою, що виникає з різних причин, наприклад, інтенсивна експлуатація телевізора, перегляд на максимальній яскравості та інше.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після такого досить складного ремонту підсвітки телевізора клієнту рекомендовано не переглядати передачі на найвищій яскравості. Зменшивши її трохи в налаштуваннях, зображення на екрані буде трохи затемненим, що ніяк не позначиться на його якості. При цьому такі прості дії позитивно вплинуть на роботу світлодіодів, які зможуть пропрацювати більш тривалий час.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.