Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Засвіти у вигляді плям на екрані Samsung UE50HU7000, ремонт плям на підсвітці матриці телевізора.

Закінчення ремонту: 04.11.2019
Замовлення №: 90683
✓ Пристрій, виробник, модель

50-дюймовий (127 см) 4K Ultra HD, Smart TV телевізор Samsung UE50HU7000U, зібраний у 2014 році, наділений LED підсвіткою, потужним процесором зображення Samsung UHD Picture Engine, а також удосконаленою технологією UHD Dimming. Ця модель з підтримкою режиму багатозадачності «4 екрани», технології управління голосом, а також технології управління жестами. У телевізора 4 роз'єми HDMI, 3 USB 2.0 та інші.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі, що надійшов у сервісний центр, з'явилися засвіти в середній частині екрана у вигляді плям (всього 4 штуки), а на інших ділянках зображення затемнення. Оскільки імовірно проблема у підсвітці, що має бути підтверджено діагностикою, буде потрібно ремонт плям на підсвітці матриці телевізора.

✓ Діагностика сервісним центром

На світлині №1 чітко видно, що на матриці цього телевізора з'явилися засвіти у вигляді плям. Після розбирання телевізора з'ясували, що в ньому використовується підсвітка DUGE-500DCB-R3(14.03.17). Діагностика показала, що практично на кожній планці по кілька світлодіодів, що перегоріли (відмінно видно на світлинах №2 та 3), з ладу також вийшов ліхтар матриці. Тому ремонт плям на підсвітці матриці телевізора може полягати в заміні повного комплекту підсвітки, оскільки перепаяти всі світлодіоди, що вийшли з ладу, не доцільно.

✓ Ремонт сервісним центром

В цьому випадку ремонт плям, які з'явилися на підсвітці матриці телевізора полягав у наступному: ми замовили та купили новий комплект підсвітки CY-GH050HGNV - 12 led string (див. світлину №4), після чого виконали заміну. На останній світлині добре видно, що після вищеописаного ремонту плям на підсвітці матриці телевізора несправність повністю усунута, всі світлодіоди в робочому стані, відповідно підсвітка рівномірна по всьому екрану, плям більше немає. На нові деталі та ремонт загалом замовник отримав гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт ліхтаря матриці щодо заміни комплекту підсвітки (12 led string) обійшлися замовнику 3900 грн. В результаті плям немає.

✓ Причини несправності

Причиною таких дефектів на матриці, як засвіти у вигляді плям та затемнення зображення, викликані тим, що на кожній із планок (стринг) підсвітки перегоріло по кілька світлодіодів. Це негативно вплинуло на якість зображення, тому переглядати телевізор у такому стані було неможливо.

✓ Рекомендації сервісного центру

Світлодіоди на планках підсвітки можуть перегорати з різних причин. Замовник обізнаний про те, що нами були поставлені якісні планки підсвітки, які при правильній експлуатації повинні працювати якісно та довго. Зі свого боку користувач повинен у налаштуваннях зменшити яскравість підсвітки, що також позитивно вплине на подальшу роботу.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.