Засвіти у вигляді плям на екрані Samsung UE50HU7000, ремонт плям на підсвітці матриці телевізора.

Замовлення №: 
90683
✓ Пристрій, виробник, модель: 

50-дюймовий (127 см) 4K Ultra HD, Smart TV телевізор Samsung UE50HU7000U, зібраний у 2014 році, наділений LED підсвіткою, потужним процесором зображення Samsung UHD Picture Engine, а також удосконаленою технологією UHD Dimming. Ця модель з підтримкою режиму багатозадачності «4 екрани», технології управління голосом, а також технології управління жестами. У телевізора 4 роз'єми HDMI, 3 USB 2.0 та інші.

✓ Заявлена несправність замовником: 

У телевізорі, що надійшов у сервісний центр, з'явилися засвіти в середній частині екрана у вигляді плям (всього 4 штуки), а на інших ділянках зображення затемнення. Оскільки імовірно проблема у підсвітці, що має бути підтверджено діагностикою, буде потрібно ремонт плям на підсвітці матриці телевізора.

✓ Діагностика сервісним центром: 

На світлині №1 чітко видно, що на матриці цього телевізора з'явилися засвіти у вигляді плям. Після розбирання телевізора з'ясували, що в ньому використовується підсвітка DUGE-500DCB-R3(14.03.17). Діагностика показала, що практично на кожній планці по кілька світлодіодів, що перегоріли (відмінно видно на світлинах №2 та 3), з ладу також вийшов ліхтар матриці. Тому ремонт плям на підсвітці матриці телевізора може полягати в заміні повного комплекту підсвітки, оскільки перепаяти всі світлодіоди, що вийшли з ладу, не доцільно.

✓ Ремонт сервісним центром: 

В цьому випадку ремонт плям, які з'явилися на підсвітці матриці телевізора полягав у наступному: ми замовили та купили новий комплект підсвітки CY-GH050HGNV - 12 led string (див. світлину №4), після чого виконали заміну. На останній світлині добре видно, що після вищеописаного ремонту плям на підсвітці матриці телевізора несправність повністю усунута, всі світлодіоди в робочому стані, відповідно підсвітка рівномірна по всьому екрану, плям більше немає. На нові деталі та ремонт загалом замовник отримав гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт ліхтаря матриці щодо заміни комплекту підсвітки (12 led string) обійшлися замовнику 3900 грн. В результаті плям немає.

✓ Причини несправності: 

Причиною таких дефектів на матриці, як засвіти у вигляді плям та затемнення зображення, викликані тим, що на кожній із планок (стринг) підсвітки перегоріло по кілька світлодіодів. Це негативно вплинуло на якість зображення, тому переглядати телевізор у такому стані було неможливо.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Світлодіоди на планках підсвітки можуть перегорати з різних причин. Замовник обізнаний про те, що нами були поставлені якісні планки підсвітки, які при правильній експлуатації повинні працювати якісно та довго. Зі свого боку користувач повинен у налаштуваннях зменшити яскравість підсвітки, що також позитивно вплине на подальшу роботу.

ремонт підсвітки телевізора Samsung UE50HU7000U
ремонт підсвітки телевізора Samsung UE50HU7000U
ремонт підсвітки телевізора Samsung UE50HU7000U
ремонт підсвітки телевізора Samsung UE50HU7000U
ремонт підсвітки телевізора Samsung UE50HU7000U

Коментувати