Заклинило механізм чейнджера Honda CR-V 39100-SWA-G203, ремонт автомагнітоли від авто Honda.

Замовлення №: 
00129
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Штатна автомагнітола Хонда CR-V 39100-SWA-G203 (Honda) з інсталяційною шахтою 2 DIN, увійшла в лінійку 2008 року та призначена для установки в салон автомобілів Honda випуску 2006-2022 року з механічною коробкою передач. Модель на 6 дисків з можливістю прийому AM та FM радіосигналів.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Замовнику потрібен ремонт автомагнітоли від авто Honda, у роботі якої виникли проблеми - заклинило механізм чейнджера. За словами замовника, несправність сталася після того, як не правильно вставили диски. Він також розповів, що завжди використовувалося по кілька дисків, рідко коли всього один. Оскільки це перша несправність, то до нас автомагнітола для авто марки Honda ще не розкривалася й ремонт не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром: 

На першій світлині видно, що загальний стан автомагнітоли хороший, має чистий, акуратний корпус без механічних пошкоджень. Магнітолу розібрали та з'ясували, що в даній моделі використовується плата E9823 - 1. В ході проведеної діагностики стало зрозуміло, що проблема в механізмі чейнджера, тому ремонт автомагнітоли від авто Honda буде спрямований на його відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Ремонт з такою несправністю полягав у наступному: вилучили диски, що застрягли, виконали юстування механізму чейнджера та перебрали його (видно на фото №4). В результаті після такого ремонту автомагнітола від автомобіля Honda повністю у робочому стані (на останньому фото ресивер після вищеописаних робіт). На цей ремонт замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

За вилучення дисків, що застрягли, перебирання та юстування механізму чейнджера замовник заплатив 800 грн.

✓ Причини несправності: 

Через те, що користувач неправильно вставив диски, заклинило механізм чейнджера. Це стало основною причиною виходу з ладу автомагнітоли від авто Honda, тому знадобився ремонт у сервісному центрі.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Замовника повідомили про те, що після ремонту повністю перевірити роботу CD в сервісному центрі на столі неможливо, оскільки потрібно ввести код та перевірити безпосередньо в автомобілі. Бажано не використовувати кілька дисків одночасно – на наших ямах на дорогах може знову заклинити. Завантажувати та слухати тільки один диск!

ремонт автомагнітоли Honda CR-V 39100-SWA-G203
ремонт автомагнітоли Honda CR-V 39100-SWA-G203
ремонт автомагнітоли Honda CR-V 39100-SWA-G203
ремонт автомагнітоли Honda CR-V 39100-SWA-G203
ремонт автомагнітоли Honda CR-V 39100-SWA-G203

Коментувати