Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Зачепили оптичний кабель, не працює оптичний вхід до Denon AVR-1907, ремонт ресивера Denon.

Закінчення ремонту: 19.12.2019
Замовлення №: 90871
✓ Пристрій, виробник, модель

Напівпровідниковий AV-ресивер формату 7.1 Денон AVR-1907 (Denon) китайського складання з відтворюваним діапазоном частот 10 - 100000 (+1/-3 дБ) Гц, відношенням сигнал/шум 98 дБ та вбудованим блоком живлення. Ця модель з потужністю тилових каналів 85 Вт, потужністю центральних тилових каналів 85 Вт та потужністю фронтальних каналів 120 Вт. Ресивер наділений лінійним входом/виходом з чутливістю 200 мВ та вхідним опором 47 кОм.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник звернувся до нашої майстерні, оскільки потрібен терміновий ремонт ресивера Denon, у якого перестав працювати оптичний вхід після того, як необережно зачепили оптичний кабель. Також попросив перевірити дальність роботи пульта дистанційного керування, який він також приніс. З його слів до цього AV-ресивер працював нормально, тому ремонт потрібен вперше.

✓ Діагностика сервісним центром

Ресивер від відомого та популярного виробника Denon у хорошому стані, про що можна судити з першої світлини, корпус акуратний та без механічних пошкоджень, регулятори всі в робочому стані. Після його розбирання та проведеної діагностики з'ясували, що з ладу вийшла плата цифрових входів, зламано роз'єм OPTICAL 1 (світлина №2), тому ремонт ресивера Denon може полягати лише у його заміні.

✓ Ремонт сервісним центром

В результаті відновлено працездатність плати цифрових входів, виконано заміну роз'єму OPTICAL 1 (див. світлину №3). Після ремонту ресивера Denon, який виявився результативним, перевірено звук із цього входу (видно на світлині №4), також перевірено роботу пульта дистанційного керування на дальність, все в повному порядку. На виконаний ремонт замовнику видано гарантію. Як він і просив цей ремонт виконано терміново, лише за кілька днів. На першій світлині ресивер після ремонту та тут чітко видно, що він цілком у робочому стані.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт плати цифрових входів, заміна роз'єму, перевірка звуку та роботи дистанційного пульта у сумі становила 1000 грн.

✓ Причини несправності

Причиною виникнення несправності в ресивері від компанії Denon став людський фактор, а саме, користувач з необережності зачепив оптичний кабель, у результаті перестав працювати оптичний вхід, відповідно потрібен ремонт.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб уникнути подібної проблеми надалі, рекомендовано акуратніше поводитися з пристроєм, намагатися не чіпляти оптичний кабель. Замовника повідомлено про те, що дальність дистанційного пульта перевірена, вона нормальна. Якщо раніше вона була недостатньою, можливо, це пов'язано з тим, що в пульті могли сісти батарейки.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.