Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

З прогріванням пропадає зображення в Samsung LE32R32B, термінова діагностика телевізорів Самсунг.

Закінчення ремонту: 12.12.2019
Замовлення №: 90830
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий LCD телевізор Самсунг LE32R32B угорської збірки, наділений роздільною здатністю 1366x768 пікселів, яскравістю 550 кд/м² та кутами огляду 178 градусів, як по горизонталі, так і по вертикалі. У телевізорі використовується аудіо система загальною потужністю 20 Вт, стерео NICAM та об'ємним звучанням SRS TruSurround XT. У моделі непоганий набір портів та роз'ємів, до яких входять S-Video, композитний, компонентний, два Scart (RGB), вихід на навушники, два HDMI, підключення до комп'ютера - відео (D-Sub), підключення до комп'ютера - аудіо.

✓ Заявлена несправність замовником

У сервісний центр надійшов телевізор разом із пультом дистанційного керування та підставкою, у якого з прогріванням (через кілька хвилин роботи) зникає зображення на екрані. Замовник попросив, щоб буда виконана термінова діагностика телевізорів Самсунг, визначена несправність та вартість ремонту, тільки потім він вирішить, залишати його на ремонт чи бігти до магазину за новим телевізором. Від нього також дізналися, що це не перша проблема, тож раніше він уже звертався за допомогою.

✓ Діагностика сервісним центром

Оскільки ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам, телевізор прийнято у роботу. Після його розбирання (див. світлину №3) з'ясували, що в даній моделі використовуються такі модулі, як плата MAIN BOARD BN41-00811A, блок живлення BN96-03832A, плата T-con V320B1-L01-C. Виконана термінова діагностика телевізорів Самсунг показала, що з ладу вийшла саме плата T-con (ланцюги живлення), ремонт якої намагалися виконати до нас. Замовнику повідомили результати детальної діагностики, яку виконали в терміновому порядку, вказавши на те, що ремонт можливий та він буде значно дешевшим за покупку нового телевізора.

✓ Ремонт сервісним центром

Після термінової діагностики телевізорів Самсунг та отримання згоди від замовника на виконання ремонту, відновлено працездатність плати T-con (ланцюгів її живлення), для чого довелося перепаяти деякі деталі, включаючи MMC 6100B-2,5 (див. світлину №5). Це дозволило повністю розв'язати проблему, оскільки зображення на екрані з'явилося, що добре видно на першій світлині. На цей ремонт замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт плати T-con з заміною деталей клієнт заплатив 1000 грн, діагностика безкоштовна, попри те, що була терміновою.

✓ Причини несправності

Як показує багаторічний досвід роботи, така несправність, коли на екрані LCD телевізора починає пропадати зображення, зазвичай пов'язана з виходом з ладу плати T-con. Саме вона є перетворювачем сигналів, що надходять з плати main board, у сигнали, здатні до розпізнавання матрицею, та завдяки чому формується зображення. У цьому випадку термінова діагностика показала, що у телевізорі також була несправна плата T-con, яку до нас уже намагалися ремонтувати, через що на екрані не було зображення.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовника повідомлено про те, що завдяки правильно виконаній діагностиці та подальшому ремонту цей телевізор від компанії Самсунг, який ремонтується не вперше при правильній експлуатації пропрацює ще певний час.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.