Висвічується помилка Е4 при включенні мультиварки Philips HD 3077, ремонт мультиварки Філіпс.

Замовлення №: 
90324
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Мультиварка з системою розподілу тепла за технологією 3D - Філіпс HD 3077/40, наділена потужністю 980 Вт, об'ємом каструлі 5 літрів та електронним типом управління. Завдяки вбудованому мікропроцесору забезпечується легке приготування. Модель має 9 автоматичних функцій приготування, що дозволить повністю урізноманітнити харчування. Наявність функцій пароварки та скороварки - ще один бонус до заявлених характеристик.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Мультиварка надійшла з несправністю - не включається, після включення на екрані висвічується помилка E4. З цієї причини потрібно ремонт мультиварки Філіпс. Поява помилки Е4 може свідчити про те, що засмітився датчик тиску, іноді несправність пов'язана з проблемами в електронній платі або неналежній експлуатації мультиварки, що можливо визначити з допомогою діагностики, яка передує  ремонту будь-якої складності.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Мультиварка в жахливому стані, дуже сильно зажирена, дно залито, дисковий нагрівач сильно поржавів, стався обрив двох проводів на датчиках в кришці. Крім того, на світлині №3 добре видно, яка кількість комах (тарганів) всередині пристрою. Очевидно, що в такому стані вона працювати не може, тому ремонт мультиварки Філіпс неминучий. А оскільки з ладу вийшли кришка та плата живлення, відповідно ремонт буде спрямований на відновлення даних модулів.

✓ Ремонт сервісним центром: 

В такому випадку виконали відновлення термозахисту та ланцюгів датчика, зробили загальну чистку мультиварки від жиру, бруду та тарганів. Після ремонту мультиварки Філіпс, на який замовнику дана гарантія, помилка Е4 пропала, пристрій працює у всіх режимах добре.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Вартість цього ремонту разом із загальним чищенням мультиварки від відомого виробника Філіпс склала 400 грн.

✓ Причини несправності: 

До виникнення даної несправності призвело засмічення датчика тиску, який знаходиться в кришці, а також неправильне та не акуратне використання мультиварки.

✓ Висновки сервісного центру: 

Замовнику порекомендували не допускати надалі проливання рідини на дисковий нагрівач, періодично доглядати за мультиваркою, не допускати появи нальоту жиру та бруду, а також, якомога швидше позбутися від тарганів.

ремонт мультиварки Philips HD 3077
ремонт мультиварки Philips HD 3077
ремонт мультиварки Philips HD 3077
ремонт мультиварки Philips HD 3077

Коментувати