Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Вимикається за 5 секунд роботи блок живлення АТХ FSP Epsilon 700W 80+, ремонт блоків живлення FSP.

Закінчення ремонту: 14.09.2019
Замовлення №: 90582
✓ Пристрій, виробник, модель

Блок живлення ATX ФСП Epsilon 700W 80+ (FSP) сумісний із системами на базі процесорів Intel Core 2 Extreme, адаптований для використання AMD Athlon 64 та Phenom. Блок живлення наділений одним 120-міліметровим безшумним вентилятором із системою регулювання кількості обертів залежно від навантаження. Прилад із наявністю високоякісного PCI-E та роз'єму живлення SATA, у ньому використовується технологія True Total Power.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей комп'ютерний блок живлення АТХ від компанії FSP надійшов із проблемою - вмикається та відразу відключається через 5 секунд роботи. З цієї причини потрібний терміновий ремонт блоків живлення FSP. Зі слів замовника, він нічого самостійно не вживав, оскільки не розуміється на комп'ютерній техніці, тому відразу звернувся за допомогою.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовнішній стан блоку живлення FSP досить добрий, його корпус без механічних пошкоджень. Після того як його розібрали, що необхідно, щоб провести діагностику та ремонт блоків живлення FSP з'ясували, що в даній моделі використовується трансформатор SPI 8TG00192 9 FC 1. Усередині пристрій не запилений. Як з'ясувалося, проблема у вхідних електролітичних конденсаторах.

✓ Ремонт сервісним центром

В такому випадку ремонт полягав у заміні вхідних електролітичних конденсаторів, які вийшли з ладу та відновленню не підлягали, заміні інших деталей, таких як, резистори, діоди. Після такого ремонту блоків живлення FSP він повністю у робочому стані. На цей ремонт видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей ремонт з заміною багатьох деталей, включаючи конденсатори, резистори, діоди коштував 500 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною, через яку можуть виникати подібні несправності з комп'ютерними блоками живлення, і моделі FSP не є винятком, є нестабільна напруга електроенергії. Також не виключена високочастотна перешкода живлення.

✓ Рекомендації сервісного центру

Коли виникла несправність, дуже правильно вчинив користувач, який нічого не робив самостійно, а негайно звернувся до нас за допомогою. Після правильно виконаного ремонту цей блок живлення зможе пропрацювати досить тривалий час. Рекомендовано стежити за тим, щоб усередині блоку не накопичувався бруд та пил!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.