Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Вимикається під час перегляду фільму DVD-програвач Marantz DV6500, потрібен ремонт для відеотехніки.

Закінчення ремонту: 26.12.2019
Замовлення №: 90848
✓ Пристрій, виробник, модель

DVD програвач Марантз DV6500 із чорним класичним корпусом, завдяки чому відмінно вписується у будь-який інтер'єр. Ця відеотехніка має прогресивну розгортку, завдяки чому гарантується максимально чітке зображення без спотворень. Пристрій підтримує відтворення таких форматів, як CD-Audio, DVD-Video, JPEG, MP3, SVCD, Video CD, WMA. Управління відеотехнікою активується як великими кнопками передньої панелі, так і пультом дистанційного керування.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник звернувся до нас за допомогою, тому що йому потрібний ремонт для відеотехніки. Причина – постійно вимикається при спробі подивитися фільм, працює кілька хвилин та одразу ж вимикається. З  його слів з'ясували, що раніше плеєр працював добре, тому передумов для виконання ремонту не було, відповідно відеотехніку з моменту придбання ще не розкривали.

✓ Діагностика сервісним центром

У сервісному центрі припущення, що потрібен ремонт для відеотехніки, повністю підтвердилося, оскільки під час завантаження диска вона відключається в черговий режим. Загальне враження від DVD програвача хороше, він має акуратний корпус, без подряпин та механічних пошкоджень, що підтверджує перша світлина. Після розбирання, що потрібно для ремонту цієї відеотехніки, з'ясували, що в цій моделі використовуються такі модулі, як плата BN79F1F01314, материнська плата E211079 з мікросхемою BA5888FP. При цьому в ході діагностичних робіт стало зрозуміло, що з ладу вийшов модуль живлення, несправні привод DVD та плата двигуна завантаження, відповідно для ремонту є всі підстави.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю потрібен ремонт для відеотехніки, який полягав у відновленні модуля живлення, для чого довелося перепаяти багато різних компонентів, до яких входять діоди 1N 2005 в кількості 2 штук, електролітичні конденсатори в кількості 3 штук. Також виконано ремонт приводу DVD, плати двигуна завантаження (див. світлину №3). Зроблено чищення оптики та приводу. Для виконання такої складності ремонту використали спеціальне обладнання. На світлині №1 добре видно, що після описаного ремонту ця відеотехніка вмикається, індикація на екрані світиться. Замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт модуля живлення, приводу DVD, плати двигуна завантаження, чищення оптики та приводу обійшлися клієнту 800 грн.

✓ Причини несправності

У цьому конкретному випадку гарантовано потрібен був ремонт для відеотехніки, оскільки з модулем живлення, приводом DVD та платою двигуна завантаження, що вийшли з ладу, вона нормально працювати не могла. Це стало причиною того, що DVD-плеєр постійно вимикався при спробі подивитися фільм (під час завантаження диска вимикався в черговий режим).

✓ Рекомендації сервісного центру

Після досить складного ремонту ця відеотехніка повністю в робочому стані, однак щоб вона знаходилася в такому стані і далі, поводитися з нею необхідно вкрай акуратно, особливо з приводом DVD. Рекомендовано не допомагати руками заїжджати та виїжджати лотку з диском, використовувати лише якісні, не подряпані, не пошкоджені диски.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.