Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Вимикається через 20-30 хв., не відкривається лоток з диском NAD C541, ремонт Hi-Fi аудіотехніки.

Закінчення ремонту: 10.09.2019
Замовлення №: 90161
✓ Пристрій, виробник, модель

CD Hi-Fi програвач НАД C541, що зібраний у Китаї, з можливістю зчитування будь-яких дисків, у тому числі CD-R. Ця аудіотехніка з інтуїтивно зрозумілим керуванням, всі кнопки знаходяться на лицьовій панелі. Тут же розташовані дисковод та екран. У комплекті до цієї Hi-Fi аудіотехніки передбачений ергономічний пульт дистанційного керування.

✓ Заявлена несправність замовником

Hi-Fi аудіотехніка надійшла зі скаргою – відключається через 20-30 хвилин роботи, також не відкривається лоток із диском. Тому потрібний ремонт Hi-Fi аудіотехніки. Зі слів замовника з'ясували, що це не перша несправність пристрою, тому до нас його розкривали та виконували ремонт.

✓ Діагностика сервісним центром

Попри те, що раніше вже виконувався ремонт Hi-Fi аудіотехніки, вона в хорошому стані, акуратний корпус, без будь-яких видимих механічних пошкоджень. Після того як її розібрали з'ясували, що в пристрої використовується запобіжник T1.6AL250V. Попередня діагностика показала, що проблема в механізмі завантаження лотка та драйвері двигуна завантаження. Крім того, несправний LOAD-мотор.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою проблемою ремонт полягав у наступному: виконано заміну LOAD-мотора, відновити який на компонентному рівні неможливо. Також замінили стабілітрон 5,6 В 0,5 Вт, що вийшов з ладу та пасок. Після такого ремонту аудіотехніки Hi-Fi вона працює стабільно, більше під час роботи не відключається, лоток з диском відкривається добре.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт по заміні LOAD-мотора в Hi-Fi програвачі, паска та перепаюванні стабілітрона обійшовся замовнику 700 грн.

✓ Причини несправності

Причиною несправності даної Hi-Fi аудіотехніки є два фактори: по-перше, CD програвач вимикався, пропрацювавши короткий час через неправильну роботу драйвера двигуна, по-друге, лоток з диском не міг відкриватися, оскільки виникла проблема в роботі механізму завантаження лотка і що з ладу вийшов LOAD-мотор.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту цієї Hi-Fi аудіотехніки майстер рекомендував акуратно поводитися з лотком для дисків, не допомагати руками йому засуватися, використовувати тільки якісні диски, що не подряпані. Якщо не дотримуватись цих простих правил, аудіотехніка знову вийде з ладу.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.