Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Вимикається через 1 хвилину після запуску Panasonic NNGD366M, ремонт інверторних мікрохвильовок.

Закінчення ремонту: 09.12.2019
Замовлення №: 90724
✓ Пристрій, виробник, модель

Окрема інверторна мікрохвильовка з грилем Панасонік NNGD366M з кнопковим типом управління, потужністю НВЧ 800 Вт та об'ємом внутрішньої духовки 20 літрів. Модель з інверторним керуванням потужністю, автоматичним приготуванням та функцією розморожування. Діаметр піддона мікрохвильової печі, що обертається, становить 245 мм.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібен ремонт інверторних мікрохвильовок через те, що вона відключається приблизно через 1 хвилину після старту розігріву продуктів. Замовник розповів, що з моменту придбання це перша несправність, до цього мікрохвильовка працювала справно, тому для виконання ремонту інверторних мікрохвильовок не було жодних підстав.

✓ Діагностика сервісним центром

Мікрохвильова піч надійшла в досить хорошому вигляді, на світлині №1 видно, що у неї акуратний корпус, без будь-яких механічних пошкоджень. Внутрішня духовка чиста та не зажирена. Щоб точно визначити несправність та правильно виконати ремонт інверторних мікрохвильовок знадобилася діагностика, для чого пристрій повністю розібрали. У даній моделі використовується магнетрон Panasonic 2M236-M42, який коротить. Саме тому мікрохвильовка після включення відразу ж відключається, пропрацювавши одну хвилину.

✓ Ремонт сервісним центром

Оскільки відновити магнетрон, що вийшов з ладу, не можливо, ремонт інверторних мікрохвильовок полягав у заміні нового магнетрону Panasonic 2M261-M22 (аналог), що добре видно на світлині №3. В результаті піч працює стабільно, вона більше не відключається (її робота перевірена безпосередньо у сервісному центрі). На цей ремонт + новий магнетрон замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ціна ремонту, який полягав у заміні нового магнетрону мікрохвильової печі, склала 1100 грн. - це сума роботи з деталями.

✓ Причини несправності

Несправності мікрохвильовок, у тому числі інверторних, пов'язані з виходом з ладу магнетрона, який є однією з головних її складових, є досить поширеним явищем. Цей приклад це добре підтверджує. А оскільки виконати ремонт магнетрона не надається можливим, виконується його заміна.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту інверторних мікрохвильовок замовнику рекомендовано після приготування страв залишати дверцята відкритими, щоб НВЧ піч могла провітритися. При розігріванні готових страв або при їх приготуванні слідкувати, щоб на стінки та слюдяну пластину не потрапляли часточки продуктів чи жир.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.