Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Вимкнувся під час перегляду супутникового тюнера LG 42UB820V, потрібно відремонтувати телевізор.

Закінчення ремонту: 25.03.2020
Замовлення №: 00124
✓ Пристрій, виробник, модель

Smart телевізор ЕЛДЖІ 42UB820V 2015 року, наділений 42-дюймовою матрицею з LED підсвіткою і 4К роздільною здатністю 3840x2160 пікселів. Для максимально плавного відображення відео в телевізорі застосовано потужний процесор TRU 4K. Модель відрізняється широкими кутами огляду (178 градусів), широким спектром портів та роз'ємів, до яких входять 4 HDMI, USB, SCART та інші. Керувати телевізором можна за допомогою ергономічного пульта дистанційного керування Magic Remote, який доповнений вбудованим акселерометром і має підтримку всіх функцій «розумного» телевізора. За високу якість звуку відповідає аудіосистема, загальною потужністю 20 Ватт та технологія об'ємного звучання ULTRA Surround.

✓ Заявлена несправність замовником

До нас звернувся замовник, якому потрібно відремонтувати телевізор, оскільки він вимкнувся під час перегляду із супутникового тюнера через HDMI (HDCP) порт. Від нього також дізналися, що в цей час, коли трапилася несправність, то стрибка напруги мережі не було. ТВ зламався вперше, тому його ще не розкручували, всі заводські пломби на місці. В цьому випадку можна й потрібно відремонтувати телевізор, тому що в сервісному центрі він не ввімкнувся, при цьому залишився світитися режим чергування.

✓ Діагностика сервісним центром

ТВ надійшов у хорошому стані. Його розібрали (див. світлину №3) та з'ясували, що в даній моделі застосовані такі модулі, як матриця LC420EQE(PG)(M1), шлейф матриці EAD62232921, блок живлення PCB:EAX65727601(1.7), плата main board EAX66. У ході виконаної діагностики точно встановили, що потрібно відремонтувати цей телевізор через те, що з ладу вийшли два його основні блоки. Зокрема, несправними виявилися блок живлення та центральна плата (main board).

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення блоку живлення та центральної плати, що вийшли з ладу, довелося перепаювати багато різних несправних деталей. До них входять діоди, резистори, електролітичні конденсатори різного номіналу, мікросхема. Дані модулі, через які виникла проблема і потрібно було відремонтувати телевізор, видно на світлинах №4 і 5. Це був складний ремонт з використанням спеціального ремонтного обладнання (інфрачервоної паяльної станції). В результаті нам вдалося відремонтувати телевізор, він увімкнувся, що підтверджує перший знімок. Перевірено також HDMI (HDCP) порт, він повністю в робочому стані (світлина №2). Замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт блоку живлення, плати main board з перепаюванням багатьох несправних деталей, включаючи мікросхему, клієнт заплатив 1600 грн.

✓ Причини несправності

Телемайстри нашого сервісного центру досить часто стикаються з ситуацією, коли потрібно відремонтувати телевізор, який не вмикається. У нашому випадку, за твердженням клієнта, телевізор вимкнувся під час перегляду з супутникового тюнера через HDMI (HDCP) порт. Як виявилося, з ладу одночасно вийшли два основні модулі сучасного телевізора - блок живлення та центральна плата, на якій довелося перепаювати багато різних компонентів. Це стало причиною виникнення вищеописаної несправності.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після вдалого ремонту замовнику рекомендовано перевірити на працездатність супутниковий тюнер, можливо, в його роботі виникли якісь проблеми. Також вартувало б разом із телевізором використовувати спеціальний стабілізатор напруги.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.