Вимкнувся під час перегляду кінофільму Sony STR-DE497, ремонт АВ ресиверів в Києві.

Замовлення №: 
90409
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Соні STR-DE497 - це АВ ресивер формату 5.1. з потужністю 100 Вт (на канал) та співвідношенням сигнал/шум 100 дБ. Ресивер з максимальною відтворювальною частотою 70 000 Гц, наявністю дисплея та вбудованим блоком живлення.

✓ Заявлена несправність замовником: 

АВ ресивер надійшов в наш сервісний центр по причині того, що під час перегляду кінофільму раптово вимкнувся та більше його включити не змогли. Поряд з тим, що необхідно виконати ремонт АВ ресиверів в Києві, замовник з м.Києва попросив перевірити всі виходи 5.1, оскільки рідко чути фронти.

✓ Діагностика сервісним центром: 

АВ ресивер в хорошому стані, у нього акуратний, без будь-яких пошкоджень корпус сріблястого кольору (див. світлину №1). Оскільки за час експлуатації він зламався в перший раз, відповідно ремонт АВ ресиверів в Києві ще не робили. Після того, як його повністю розібрали, було з'ясовано, що в даній моделі використовується реле F1CA012V, трансформатор 1-443-182-11 (Малайзія), однак в ході діагностики визначили, що з ладу вийшов модуль живлення, відповідно ремонт буде спрямований на його відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Для ремонту АВ ресиверів в Києві в модулі живлення знадобилася перепайка багатьох деталей, таких як, конденсатори різного номіналу, резистори, діоди та ін. Це дозволило повністю вирішити проблему. На даний ремонт замовнику з міста Києва видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт плати живлення, для чого довелося перепаяти багато деталей, обійшовся замовнику (м.Київ) - 1300 грн.

✓ Причини несправності: 

Очевидно, що причиною того, що АВ ресивер перестав включатися і знадобився його ремонт в місті Києві, стало те, що з ладу вийшов блок живлення. Дану проблему могло спровокувати те, що сильно голосно був накручений звук, можливо був якийсь гучний звуковий спецефект, а це призвело до того, що ресивер міг не витримати таке навантаження.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Замовник, який проживає в місті Києві, обізнаний про те, що як він і просив, майстер перевірив всі виходи та зробив висновок, що всі канали в відповідних режимах працюють добре. Рекомендовано прочитати та ознайомитися з інструкцією користування цим АВ ресивером (мануалом)!

ремонт АВ ресивера Sony STR-DE497
ремонт АВ ресивера Sony STR-DE497
ремонт АВ ресивера Sony STR-DE497

Коментувати