Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Вимкнувся під час грози телевізор Samsung UE43KU6650U, ремонт вигнутого телевізора.

Закінчення ремонту: 05.03.2020
Замовлення №: 00090
✓ Пристрій, виробник, модель

43-дюймовий LED телевізор Самсунг UE43KU6650, зібраний у січні 2017 року, має безліч особливостей. В першу чергу - це вигнута матриця з високою роздільною здатністю 3840x2160 пікселів (4К), наявність функції Smart TV (OS Tizen), бездротового модуля Wi-Fi, можливість керування зі смартфонів, керування голосом. Модель з 3 роз'ємами HDMI, 2 USB, компонентним та композитним входами та іншими. Цей вигнутий телевізор має чотириядерний процесор Quad-Core, в ньому використовується аудіосистема Dolby Digital Plus із загальною потужністю 20 Вт.

✓ Заявлена несправність замовником

У сервісний центр надійшов телевізор зі скаргою на те, що він самостійно вимкнувся під час грози. Зі слів замовника телевізор був підключений до AV-ресивера, який не постраждав та залишився повністю в робочому стані. Він також повідомив, що це перша несправність з моменту придбання, тому раніше ремонт вигнутого телевізора ще не виконувався, заводські пломби не розкривалися.

✓ Діагностика сервісним центром

На прийманні у сервісному центрі телевізор не включився та не було індикації. Перш ніж виконувати ремонт вигнутого телевізора, необхідно було точно визначити, що стало причиною виникнення такої несправності. Телевізор розібрали та з'ясували, що в цій моделі використовуються такі модулі, як шлейфи BN96-39821G, BN96-39904B, плата Main board BN41-02528, плата Т-кон E88441, матриця CY-VK043HGAV5 . У ході діагностики з'ясували, що проблема виникла в блоці живлення, на якому через сильне перенапруження погоріло багато деталей.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення плати живлення (див. світлину №3) перепаяли багато компонентів, таких як, діоди, резистори, кілька конденсаторів. В результаті телевізор включився, однак перебуває у захисті. Ще одна проведена діагностика показала, що проблема виникла у роботі плати Main board та платі підсвітки, відповідно для подальшого ремонту вигнутого телевізора є всі підстави. Після заміни деяких деталей (світлини №4 та 5) несправність вдалося повністю усунути. Виконано також перевірку всіх режимів зображення, про що свідчить перша світлина. На цей ремонт видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт плати MAIN, плати живлення та підсвітки із заміною деталей + перевірку всіх режимів зображення клієнт заплатив 1700 грн.

✓ Причини несправності

Через перегляд цього сучасного телевізора з вигнутим екраном під час сильної грози з ладу вийшли його основні модулі, а саме плата живлення та підсвітки, центральна плата. Через різкий перепад напруги на цих модулях згоріло багато різних деталей, які довелося замінити.

✓ Рекомендації сервісного центру

Така проблема, коли телевізор, чи то з вигнутим екраном, чи зі звичайним, використовується під час грози без спеціального стабілізатора напруги, є досить поширеною. Цей випадок хороше тому підтвердження. Щоб надалі уникнути подібної проблеми та ремонту, замовнику рекомендовано найближчим часом придбати стабілізатор напруги. Не вмикати телевізор під час грози!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.