Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Виключився під час перегляду, блимає індикатор у Philips 55PFL8007T, ремонт телевізора Smart TV Philips.

Закінчення ремонту: 17.12.2019
Замовлення №: 90763
✓ Пристрій, виробник, модель

55-дюймовий (140 см) 3D LED телевізор Філіпс 55PFL8007T/12 (Philips) з підтримкою функції Smart TV, в ньому використовуються найпрогресивніші технології з покращення якості зображення, включаючи Perfect Motion Rate 800 Гц, Micro Dimming та інші. Ця модель, що зібрана в Угорщині, з широким асортиментом портів та роз'ємів, у тому числі 5 HDMI, 3 USB, загальний інтерфейс CI+, Ethernet-LAN RJ-45, цифровий аудіо вихідний сигнал (оптичний), VGA. Звукова система із загальною потужністю 40 Вт, що використовується в телевізорі, з такими технологіями, як Clear Sound і Incredible Surround.

✓ Заявлена несправність замовником

З міста Миколаїв надійшов телевізор Philips разом із шнуром, запакований у коробку від Samsung. Замовнику потрібен ремонт телевізора Smart TV Philips через те, що під час перегляду телевізор раптово вимкнувся, при цьому індикатор залишався блимати, на пульт дистанційного керування не реагує. Також телефоном він поінформував, що до цього жодних проблем у роботі не виникало, тому ремонт телевізора Smart TV Philips ще не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

Як виявилося, при включенні телевізора дійсно блимає індикатор, але він не переходить у робочий режим. Щоб виконати детальну діагностику та подальший ремонт телевізора Smart TV Philips, його необхідно було повністю розібрати, для чого на задній кришці відкрутили всі гвинти (добре видно на світлині №2). Це дозволило дізнатися, що в цій моделі використовується материнська плата 310431365554A (модуль SSB) з тюнером SUT-RE214AN, в роботі якої виникли несправності. Попри всю складність, відновлення модуля SSB можливе на компонентному рівні, що значно здешевить кінцеву вартість ремонту.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення працездатності модуля SSB, що вийшов з ладу, знадобилася заміна багатьох деталей, таких як електролітичні конденсатори різного номіналу. Також виникла потреба у заміні мікросхеми. Для виконання такої складності ремонту Smart TV Philips використовували спеціальне ремонтне обладнання. В результаті телевізор увімкнувся, на пульт дистанційного керування реагує, що підтверджується першою світлиною. На цей ремонт видано гарантію. Після результативного ремонту телевізора Smart TV Philips його запакували в ту саму коробку та відправили замовнику.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт плати SSB у телевізорі Philips з заміною багатьох деталей, включаючи мікросхему коштував клієнту 2800 грн.

✓ Причини несправності

У будь-якому РК (LCD) телевізорі, у тому числі Philips, незалежно є функція Smart TV чи ні, за всі базові функції відповідає основна системна плата, або як її називають професіонали – плата SSB. У цьому конкретному випадку телевізор не включався та не реагував на дистанційне керування, при цьому світився індикатор саме з тієї причини, що з ладу вийшла плата SSB, на якій згоріло багато деталей, у тому числі мікросхеми.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовника повідомлено про те, що дана несправність виявилася досить складною, однак завдяки великому досвіду телемайстрів та наявності сучасного ремонтного обладнання, став можливим ремонт модуля SSB, що позбавило його дорогої заміни. Після правильно виконаного ремонту цей сучасний телевізор із функцією Smart TV зможе працювати ще тривалий час.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.