Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Виключається з тріском відразу після включення фільму Harman/Kardon AVR 8500, ремонт Hi-End ресиверів.

Закінчення ремонту: 18.02.2020
Замовлення №: 00080
✓ Пристрій, виробник, модель

Багатоканальний Hi-End ресивер Харман Кардон AVR 8500 формату 7.1 для домашнього кінотеатру із вбудованими декодерами Dolby Digital та DTS. Модель із потужністю 5х110 Вт на 8Ом. У комплекті постачання до ресивера передбачені два пульти дистанційного керування.

✓ Заявлена несправність замовником

Оскільки ми виконуємо ремонт Hi-End ресиверів, незалежно від марки, моделі, року випуску або складності несправності, цей пристрій прийнято в роботу. Заявлена замовником несправність – вимикається з тріском майже одразу після включення фільму. Разом із Hi-End ресивером замовник приніс пульт дистанційного керування. Від нього дізналися, що ресивер вийшов з ладу вперше, до цього жодних проблем у роботі не виникало.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій та другій світлині чудово видно, що ресивер у відмінному стані, у нього акуратний, чистий корпус, без жодних подряпин, потертостей чи інших механічних пошкоджень. При увімкненні безпосередньо в сервісному центрі пристрій іде на захист відразу після включення. Після його розбирання та проведеної діагностики з'ясували, що несправність досить серйозна, оскільки з ладу одночасно вийшли дві головні складові – модуль живлення PCB NO: 5514554AXX та модуль ПНЧ (підсилювача низької частоти), тому ремонт Hi-End ресиверів буде теж не простим.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення модуля живлення та модуля ПНЧ, що вийшли з ладу, довелося замінити багато різних деталей - діодів, резисторів, електролітичних конденсаторів з різними маркуваннями (див. світлину №5). Після такого ремонту Hi-End ресиверів він увімкнувся, індикатори світяться (добре видно на першій світлині). Також були перевірені всі канали, звук є та він гарної якості. На цей ремонт з позитивним результатом користувачеві видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт цього Hi-End ресивера, який складався у відновленні модуля живлення та ПНЧ із заміною багатьох деталей, клієнт заплатив 1600 грн.

✓ Причини несправності

Імовірно, причиною виникнення такої несправності та як результат складного ремонту, стала неправильна експлуатація пристрою з боку користувача, або тривалий термін експлуатації. Можливо, до ресивера підключали колонки з опором 4-ом (по мануалу навантаження має становити 8 Ом на канал).

✓ Рекомендації сервісного центру

Після правильно проведеного ремонту цей Hi-End ресивер від популярної компанії Harman/Kardon зможе довго порадувати бездоганно якісною роботою, якщо поводитися з ним коректно. Надалі рекомендовано не підключати до ресивера 4-омні колонки, уважно вивчити інструкцію, що додається до пристрою та точно дотримуватися того, що там написано. В іншому випадку незабаром знову буде потрібно ремонт та він може виявитися значно складнішим, а відповідно дорожчим!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.