Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Видає помилку E2 мультиварка Grunhelm MC-22SB, терміновий ремонт мультиварок.

Закінчення ремонту: 27.05.2019
Замовлення №: 90320
✓ Пристрій, виробник, модель

Мультиварка Грюнхельм MC-22SB потужністю 900 Вт наділена 24 автоматичними програмами, за допомогою яких можна варити, смажити, готувати на пару, тушкувати, випікати та багато іншого. Завдяки програмі "Заготовки" можна займатися консервацією. Модель з 5 літровою чашею, яка має ефективне антипригарне покриття, електронне управління, є дисплей.

✓ Заявлена несправність замовником

Користувачеві потрібно терміновий ремонт мультиварок, оскільки на екрані висвічується помилка Е2. Коли в процесі готування на екрані мультиварки виникає повідомлення про виникнення помилки, в ньому як правило, зображена буква Е з певною цифрою. Саме тому ремонт буде залежати від того, який саме код помилки показує екран. Замовник попросив виконати ремонт в терміново, оскільки мультиварка використовується кожен день для приготування страв.

✓ Діагностика сервісним центром

Мультиварка надійшла в задовільному стані, разом з нею замовник приніс чашу. Відсутня кришечка для збору конденсату, вона дуже сильно заржавіла (добре видно на світлині №2), через постійний перелив рідини, залито дно, стався обрив проводу на датчику в кришці (світлина №3). Оскільки проблема в кришці, то з ладу вийшла плата живлення, терміновий ремонт мультиварок спрямований на її відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

Нам вдалося відновити роботу термозахисту, також виконали загальну чистку мультиварки від бруду та жиру, для чого її довелося повністю розбирати. Після такого термінового ремонту мультиварок несправність повністю усунена. Замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

З урахуванням терміновості даний ремонт з позитивним результатом обійшовся клієнту - 320 грн.

✓ Причини несправності

Зазвичай, під час роботи мультиварки помилка Е2 може з'явитися при короткому замиканні верхнього теплового датчика, який розташований в кришці. В даному конкретному випадку до несправності призвело неправильне використання цієї кухонної техніки, оскільки всередину постійно потрапляла рідина. Крім того, за мультиваркою погано доглядали.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту, який був терміновим, майстер рекомендував не допускати надалі переливу будь-якої рідини на дисковий нагрівач, періодично за мультиваркою доглядати (мити, протирати, не допускати скупчення жиру).

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.