Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Вибиває автомат стабілізатор Елекс Гібрид У 9-1-40 v2.0, ремонт однофазних стабілізаторів мережі.

Закінчення ремонту: 24.06.2019
Замовлення №: 90396
✓ Пристрій, виробник, модель

Однофазний, релейного типу стабілізатор напруги Елекс Гібрид У 9-1-40 v2.0 з настінним монтажем. Пристрій із ступінчастим принципом регулювання, номінальною потужністю при вхідній напрузі 220 В - 9 кВА і діапазоном вхідної робочої напруги - 110-325 В. Час реакції на зміну вхідної напруги складає 100 мс.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібен ремонт однофазних стабілізаторів мережі, оскільки за його словами, при включенні вибиває автомат. Оскільки це не перша несправність, раніше ремонт вже виконувався. В сервісному центрі стабілізатор мережі взагалі не включився.

✓ Діагностика сервісним центром

Перш ніж виконувати ремонт однофазних стабілізаторів мережі потрібна діагностика, для чого пристрій повністю розібрали. Це дозволило дізнатися, що в даній моделі використовується реле NT90TNC24CB. Під час попереднього ремонту від'єднали роз'єми плати дисплея. На платі багато всього погоріло, навіть частина друкованого монтажу (погоріли текстоліт і доріжки), що добре видно на світлині №2 і особливо на світлині №3.

✓ Ремонт сервісним центром

Для виконання такої складності ремонту однофазних релейних стабілізаторів мережі використовувалася спеціальна паяльна станція, оскільки довелося відновлювати монтаж силових ланцюгів, перепаювати багато різних оригінальних деталей. Після ремонту цей стабілізатор був провірений ЛАТРом від 140 до 240 В, він повністю в робочому стані.

✓ Загальна вартість ремонту

Разом з оригінальними деталями, які довелося перепаяти і відновленням доріжок на платі, цей ремонт обійшовся замовнику в 900 грн.

✓ Причини несправності

Однією з причин виникнення несправності став раніше некоректно виконаний ремонт, коли від плати дисплея від'єднали роз'єми. Крім того, ймовірно, через перевантаження сталося коротке замикання на виході, що призвело до того, що на платі погоріло багато деталей.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту, на який видана гарантія, замовнику рекомендовано не перевантажувати даний стабілізатор мережі. У разі виникнення будь-яких проблем негайно звертатися до фахівців сервісного центру.

Игорь

09.11.2021

А можете Вы написать номера выводов трансформатора на какие реле идут, а то поснимал (не подумавши)о последствиях, а теперь какой куда .... не знаю. Спасибо ! Выручайте.

По окончании этого ремонта стабилизатора напряжения Элекс, остались только те фото, которые выложили в этом описании. Может еще поищите в интернете какие подсказки...

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.