Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Внаслідок падіння на підлогу дуже сильно розбитий екран у телевізорі LG 49UM7100PL, заміна нової матриці телевізора LG.

Закінчення ремонту: 25.04.2020
Замовлення №: 00108
✓ Пристрій, виробник, модель

ЛДЖ 49UM7100 (LG) – це середньогабаритний 4К телевізор, зібраний у жовтні 2019 року (Польща). Модель з високою роздільною здатністю 3840x2160 пікселів, наділена 49-дюймовою IPS матрицею, функцією Smart TV (ОС webOS) та бездротовим модулем Wi-Fi. Телевізор з кутом огляду 178 градусів, як по горизонталі, так і по вертикалі, з вбудованим цифровим тюнером стандарту DVB-T2, DVB-S2, DVB-C. Завдяки широкому спектру роз'ємів (3 HDMI, 2 USB 2.0 та ін.) цей телевізор можна сміливо зарахувати до повноцінних розважальних центрів. Два 10-ватні стереодинаміки з підтримкою технології об'ємного звучання Ultra Surround відповідають за високу якість звучання. У комплекті до телевізора передбачено багатофункціональний пульт дистанційного керування One Remote Control.

✓ Заявлена несправність замовником

До нас у майстерню в рідному упаковуванні принесли телевізор із дуже сильно розбитою матрицею. З розповіді користувача стало зрозуміло, що після придбання телевізор використовувався на стіні, з якої він зірвався та впав на підлогу. В результаті зображення повністю зникло, а замість нього на екрані багато різних дефектів, у вигляді тріщин, плям та різнокольорових ліній. Замовнику важливо, щоб була виконана заміна нової матриці телевізора LG, оскільки, по-перше, він практично новий (пропрацював лише пів року), по-друге, він польського складання.

✓ Діагностика сервісним центром

Початковий огляд показав, що заміна нової матриці телевізора LG неминуча, оскільки через механічну дію (падіння) на екрані множинні дефекти. На перших трьох світлинах видно, що на матриці кілька сколів, навколо яких сітка з тріщин. Крім того, багато тонких тріщин по всьому екрану. Лівіше логотипу LG з'явилися сірого кольору плями, що свідчить про те, що в цих місцях відбулося відшарування матриці. Біля нижньої рамки праворуч велика сіра пляма, на якій проглядаються вертикальні та горизонтальні смуги. На першій світлині можна побачити, що візуально матриця розділена на дві частини - права більш темного кольору, а ліва з синім відливом. Рамка під час падіння не постраждала. Телемайстер, який виконував діагностику, побачив, що поряд з механічними пошкодженнями в телевізорі пригашена LED підсвітка (добре видно на всіх світлинах).

✓ Ремонт сервісним центром

Для результативної заміни нової матриці телевізора LG насамперед необхідно було зв'язатися з постачальниками та замовити ідентичну панель. Нам вдалося це зробити, тому після отримання нової матриці досвідчені телемайстри виконали заміну, демонтувавши спочатку розбитий із пошкодженнями екран. Також усунули проблему, пов'язану з LED підсвіткою. В результаті зображення на екрані відмінної якості, звук працює, всі налаштування виконуються пультом дистанційного керування.

✓ Загальна вартість ремонту

За заміну матриці у телевізорі LG, з урахуванням вартості нової деталі, а також усунення проблем із підсвіткою замовник заплатив 8500 грн.

✓ Причини несправності

Причина виникнення такої складної несправності очевидна - це падіння телевізора на підлогу, який експлуатувався на стіні. Найімовірніше це сталося через неправильно виконане кріплення, яке не витримало телевізор, вагою 11 кг. В результаті падіння на матриці з'явилися множинні дефекти, зображення повністю зникло, відповідно телевізор повністю вийшов з ладу та став не придатний для перегляду.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після правильно виконаної заміни в телевізорі LG нової матриці, замовнику рекомендовано серйозніше підійти до питання його встановлення. Якщо немає впевненості в тому, що самостійно буде виконано надійне та якісне кріплення для телевізора, можливо, є сенс запросити спеціаліста. Поводитися з новою матрицею максимально акуратно, не піддаючи її будь-яким механічним впливам.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.