Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Вертикальна смуга блакитного кольору на зображенні телевізора Samsung UE65KS9000, професійний ремонт матриці телевізора.

Закінчення ремонту: 29.09.2020
Замовлення №: 00029
✓ Пристрій, виробник, модель

Телевізор Самсунг UE65KS9000, зібраний у Словаччині, він увійшов до лінійки 2016 року. Він з підтримкою функції Smart TV (OS Tizen) та великою 65-дюймовою вигнутою матрицею. Модель з роздільною здатністю 3840x2160 пікселів (Ultra HD 4K), індексом динамічних сцен 2400 PQI та контрастністю Mega Contrast. Цей телевізор із вражаючою наявністю функцій та технологій, які у ньому застосовані. Контрастність усередині кадру, особливо деталі фону покращуються завдяки функції Auto Depth Enhancer, а технологія UHD Dimming покликана максимально робити чіткою картинку. За допомогою функції Samsung Smart View користувач може переносити все зі свого смартфона або планшета на великий екран, керуючи телевізором за допомогою цих гаджетів. За високу якість звуку відповідають два динаміки загальною потужністю 30 Вт із підтримкою Dolby Digital Plus.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор, упакований в оригінальну коробку, куди також були вкладені виносний модуль + шнур надійшов до нашого сервісного центру з міста Кропивницький Кіровоградської області. Заявлена ​​несправність - на екрані зліва з'явилася вертикальна смуга блакитного кольору поверх зображення, через що перегляд став некомфортним. Телефоном дізналися від замовника, що телевізор використовується вже четвертий рік, при цьому з ладу вийшов уперше. Виконати професійний ремонт матриці телевізора у своєму рідному місті він не зміг, хоча звертався до кількох сервісних майстерень, де скрізь йому відмовляли, посилаючись на різні чинники, зокрема складність несправності.

✓ Діагностика сервісним центром

Ми ніколи не відмовляємо своїм клієнтам, оскільки точно знаємо, як правильно виконати професійний ремонт матриці телевізора, відповідно, прийняли його в роботу. При вмиканні телевізора безпосередньо в сервісному центрі з'ясували, що з лівого боку ближче до бічної рамки з'явилася досить широка вертикальна смуга блакитного кольору (добре видно на перших двох світлинах). Посередині екрана залишилося зображення, а саме різного роду заставки. Стан цього телевізора досить добрий, інші якісь вади чи дефекти на корпусі, рамці чи матриці не виявлено. Перш ніж виконувати ремонт, телевізор повністю розібрали та дізналися, що в ньому використовується матриця CY-XK065FLAV4H. Проведена поглиблена діагностика показала, що проблема саме в ній, оскільки з ладу вийшли її елементи. Оскільки відновити їх на компонентному рівні не надається можливим, необхідна їхня складна заміна, що відобразиться на кінцевій вартості ремонту.

✓ Ремонт сервісним центром

Для професійного ремонту матриці телевізора в першу чергу потрібно було замовити драйвери, які вийшли з ладу та вимагали заміни. Коли необхідні деталі було отримано, досвідчені фахівці виконали заміну несправних елементів матриці. На останній світлині добре видно, що після ремонту для виконання якого використовували спеціальне обладнання несправність повністю усунена. Вертикальна смуга блакитного кольору на матриці зникла, картинка гарної якості – яскрава, чітка та контрастна. Це був професійний ремонт із видачею гарантії. Відремонтований телевізор упакований у ту саму коробку та відправлений замовнику до міста Кропивницького.

✓ Загальна вартість ремонту

За цей складний ремонт матриці із заміни драйверів (враховуючи їх вартість), що виконаний на високому професійному рівні, замовник заплатив 6500 грн.

✓ Причини несправності

Фахівцям нашої сервісної майстерні часто доводиться стикатися з досить поширеною несправністю телевізора, як у цьому випадку. Різного роду смугам властиво з'являтися на екрані будь-якого сучасного телевізора, тому вигнутий не виняток. Причому вони можуть бути, як вертикальні, так і горизонтальні, бути різної ширини та різної кількості. Поява таких дефектів негативно впливає на якість зображення, в деяких випадках перегляд стає взагалі неможливим. У цьому випадку широка вертикальна смуга блакитного кольору з'явилася на вигнутому екрані через те, що з ладу вийшли драйвери матриці. А оскільки вони не підлягали відновленню, виконано їхню дорогу заміну.

✓ Рекомендації сервісного центру

Телефоном замовнику надано роз'яснення, що може викликати в сучасному телевізорі подібні несправності. Наприклад, іноді це виникає через перепади напруги мережі, або механічні впливи, тому на ці факти варто звернути увагу. Оскільки виконано професійний ремонт із заміни несправних елементів матриці, користувач запевнений у тому, що цей телевізор повністю у робочому стані, що підтверджується виданою нами гарантією. Правильне поводження з цим сучасним телевізором, у якого вигнутий екран - це гарантія його тривалої роботи без ремонту.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.