Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Вмикається, але не світяться кнопки та екран у Aiwa CX-N520HM, ремонт застарілих музичних центрів.

Закінчення ремонту: 19.11.2019
Замовлення №: 90761
✓ Пристрій, виробник, модель

Музичний центр Айва CX-N520HM японського складання вже досить застарілий. Модель з вихідною потужністю 50 Вт на кожен з двох каналів, в ній використовується система об'ємного звуку Surraund з 3 режимами звучання, графічний еквалайзер з 5 передустановками, регулюванням високих та низьких частот, а також є функція «Караоке» з ефектами DIGITAL ECHO, мікшування мікро сигнали, придушення вокального ряду. Цей музичний центр з касетною декою на 2 касети з логічним управлінням.

✓ Заявлена несправність замовником

Музичний центр, який вже досить застарілий вмикається, але не світяться кнопки та екран, також не програє диски (не висувається лоток). З цієї причини замовник звернувся до нашої майстерні, щоб був виконаний ремонт застарілих музичних центрів. Оскільки це не перша несправність, ремонт уже виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині видно, що незважаючи на те, що музичний центр уже застарілий, він досить гарний, з неушкодженим корпусом. Після його розбирання з'ясували, що в цій моделі застосовуються плата 83-NF5-653-11, плата живлення 83-NF5-651-11, двигун SHU2L. Усередині музичного центру зібралося дуже багато пилу, деякі деталі покриті його рівномірним шаром (добре видно на світлині №3). Перш ніж виконувати ремонт застарілих музичних центрів необхідно було точно визначити причину несправності, тому в першу чергу була зроблена діагностика. Вона показала, що з ладу вийшли механізм каруселі, обидва стрічко-протяжні механізми та привід CD.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю, як ця, ремонт полягав у наступному: виконано перебирання та юстування механізму каруселі, зроблено глибоку чистку оптики, замінено пасики у кількості 5 штук, відновлено живлення панелі управління. Після такого ремонту застарілих музичних центрів, всі заявлені клієнтом несправності повністю усунуті. На останній світлині чітко видно, що кнопки та екран світяться.

✓ Загальна вартість ремонту

За комплекс робіт з перебирання та юстування механізму каруселі, чищення оптики, заміну пасиків, відновлення живлення клієнт заплатив 550 грн.

✓ Причини несправності

У цьому музичному центрі, який придбаний досить давно і вже застарів, з ладу вийшло багато різних модулів, у тому числі механізм каруселі, стрічко-протяжні механізми, привод CD. Очевидно, що з такими несправностями він не міг справно виконувати всі функції. Більше того, за час експлуатації всередині приладу зібралося дуже багато пилу, що також не сприяє якісній роботі.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту замовнику рекомендовано поводитись зі застарілим музичним центром максимально акуратно, а саме, не допомагати руками заїжджати/виїжджати CD приводу з диском, не допускати, щоб усередині накопичувалося багато пилу.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.