Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Включається та одразу відключається Harman/Becker BE6654 Porsche Cayenne, ремонт автомагнітол Порше.

Закінчення ремонту: 16.12.2019
Замовлення №: 90822
✓ Пристрій, виробник, модель

Автомагнітола Харман/Becker BE6654 Porsche Cayenne в інсталяційну шахту 2 DIN, призначена для установки в салон автомобілів Порше. Ця мультимедійна система оснащена модулем GPS та тюнером. Усі кнопки управління розташовані на її лицьовій частині.

✓ Заявлена несправність замовником

Ця автомагнітола надійшла в нашу майстерню з проблемою - включається та відразу відключається, зі слів замовника, при простукуванні з боку може на деякий час включиться самостійно. Оскільки це не перша несправність, до нас її вже розкривали та виконували ремонт, але після певного часу вона знову вийшла з ладу. Ми беремося за ремонт автомагнітол Порше з будь-якою складністю поламання, тому взяли її в роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

Перше враження від автомагнітоли непогане, вона має досить акуратний вигляд, при цьому після того, як її розібрали, з'ясували, що всередині сліди попадання води - утворилася іржа на екрані процесорної частини (добре видно на світлині №5). У ході діагностики з'ясували, що ремонт автомагнітол Порше неминучий, оскільки з ладу вийшов модуль живлення.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю для ремонту автомагнітол Порше знадобилося відновлення плати живлення, що вийшла з ладу, на якій замінили багато деталей, таких як, резистори, кілька електролітичних конденсаторів (див. світлини №3,4). Також виконана пропайка процесорної плати, для чого довелося використовувати паяльну станцію (видно на останній світлині). Після такого ремонту ця автомагнітола до автомобіля Порше включається.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт плати живлення з заміною деталей, а також пропайкою процесорної плати, обійшлися замовнику 1300 грн.

✓ Причини несправності

У цьому випадку виникнення несправності пов'язане з кількома чинниками. По-перше, з ладу вийшов модуль живлення, на якому згоріло багато різних деталей, що підлягають заміні. Також, через неакуратну експлуатацію всередину ресивера потрапила вода, внаслідок чого утворилася іржа на екрані процесорної частини. Як результат був потрібний досить складний ремонт з використанням спеціального обладнання (паяльної станції).

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовника повідомлено про те, що автомагнітола включається, диск читає. Заявлена несправність у тому, що вона включається та відразу відключається усунена (відключень немає). На екрані висвічується системна помилка (добре видно на світлині №1), кнопки управління не реагують. Це може бути пов'язано з тим, що можливо, не підключена КАН-шина в автомобілі, треба перевірити безпосередньо в машині. Гучність регулюється.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.