Включається сам блок живлення АТХ - Zalman ZM750-HP, ремонт блоку живлення Zalman.

Замовлення №: 
90270
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Блок живлення Залман ZM750-HP (Zalman) відрізняється не тільки тихою роботою, але і високою якістю, ефективністю та стильним дизайном. У охолодженні використовуються радіатори з подвійними тепло-трубками, а вентилятор управляється за допомогою термодатчика. Крім того, в даній моделі застосована модульна система проводів, а самі дроти в обплетенні.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Цей комп'ютерний блок живлення АТХ надійшов в коробці з проблемою - сам включається. Зі слів замовника дізналися, що при включенні вилки в розетку відразу ж самостійно включається блок живлення, загоряється індикатор HDD і більше нічого не відбувається. Він попросив, щоб ремонт блоку живлення Zalman виконали терміново.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Блок живлення розібрали, що дозволило дізнатися, що в ньому використовуються такі модулі, як вентилятор (кулер) ADDA AD1212MB-A71GL, трансформатор SPI 8TG00364 та ін. При цьому з ладу вийшли вторинні кола живлення, відповідно ремонт блоку живлення Zalman буде спрямований на їх відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Після того, як майстер перепаяв багато деталей, такі як, конденсатори, резистори, діоди, роботу вторинних ланцюгів живлення вдалося відновити. Після виконаного ремонту блоку живлення Zalman, його протестували - він повністю в робочому стані. На даний ремонт видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Цей результативний ремонт разом з деталями коштував клієнту 350 грн.

✓ Причини несправності: 

Такі проблеми з комп'ютерними блоками живлення, як в цьому випадку, дуже часто пов'язані з нестабільною напругою електроенергії. Крім того, причиною може стати високочастотна перешкода живлення.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Ми рекомендуємо замовнику в разі виникнення будь-яких збоїв у роботі блоку живлення, негайно звертатися за допомогою до сервісного центру. Не потрібно самостійно виконувати ремонт!

ремонт блоку живлення Zalman ZM750-HP
ремонт блоку живлення Zalman ZM750-HP
ремонт блоку живлення Zalman ZM750-HP

Коментувати