Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Включається сам блок живлення АТХ - Zalman ZM750-HP, ремонт блоку живлення Zalman.

Закінчення ремонту: 06.05.2019
Замовлення №: 90270
✓ Пристрій, виробник, модель

Блок живлення Залман ZM750-HP (Zalman) відрізняється не тільки тихою роботою, але і високою якістю, ефективністю та стильним дизайном. У охолодженні використовуються радіатори з подвійними тепло-трубками, а вентилятор управляється за допомогою термодатчика. Крім того, в даній моделі застосована модульна система проводів, а самі дроти в обплетенні.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей комп'ютерний блок живлення АТХ надійшов в коробці з проблемою - сам включається. Зі слів замовника дізналися, що при включенні вилки в розетку відразу ж самостійно включається блок живлення, загоряється індикатор HDD і більше нічого не відбувається. Він попросив, щоб ремонт блоку живлення Zalman виконали терміново.

✓ Діагностика сервісним центром

Блок живлення розібрали, що дозволило дізнатися, що в ньому використовуються такі модулі, як вентилятор (кулер) ADDA AD1212MB-A71GL, трансформатор SPI 8TG00364 та ін. При цьому з ладу вийшли вторинні кола живлення, відповідно ремонт блоку живлення Zalman буде спрямований на їх відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

Після того, як майстер перепаяв багато деталей, такі як, конденсатори, резистори, діоди, роботу вторинних ланцюгів живлення вдалося відновити. Після виконаного ремонту блоку живлення Zalman, його протестували - він повністю в робочому стані. На даний ремонт видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей результативний ремонт разом з деталями коштував клієнту 350 грн.

✓ Причини несправності

Такі проблеми з комп'ютерними блоками живлення, як в цьому випадку, дуже часто пов'язані з нестабільною напругою електроенергії. Крім того, причиною може стати високочастотна перешкода живлення.

✓ Рекомендації сервісного центру

Ми рекомендуємо замовнику в разі виникнення будь-яких збоїв у роботі блоку живлення, негайно звертатися за допомогою до сервісного центру. Не потрібно самостійно виконувати ремонт!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.