Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Включається через раз системний блок Grand Computers Asus P-4, сервісний центр по ремонту комп'ютерів.

Закінчення ремонту: 19.06.2019
Замовлення №: 90379
✓ Пристрій, виробник, модель

Системний блок Гранд Компьютерс Asus P-4 виконаний в металевому корпусі чорного кольору зі стильними бічними сірими вставками. В цьому комп'ютері використовується процесор S775, блок живлення ATX-450P4, кулер XY8025SL і інші складові.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник звернувся в наш сервісний центр по ремонту комп'ютерів із заявленою несправністю - включається через раз, не завантажується БІОС. Разом з системним блоком він приніс в сервісний центр батарею і зарядний пристрій. Він попросив, щоб ремонт виконали якомога швидше, оскільки комп'ютер використовується для виконання щоденної роботи.

✓ Діагностика сервісним центром

Оскільки це перша несправність, раніше замовник в сервісний центр по ремонту комп'ютерів не звертався. Після того, як його розібрали, було з'ясовано, що за час роботи всередині зібралася достатня кількість пилу, особливо на платах і кулері. Виконана діагностика показала, що з ладу вийшла материнська плата, також злетіла прошивка БІОС.

✓ Ремонт сервісним центром

У нашому сервісному центрі по ремонту комп'ютерів є найсучасніше обладнання, тому ми беремося за ремонти будь-якої складності. В даному випадку була відновлена працездатність материнської плати, зроблена прошивка БІОС. Зроблена чистка всіх внутрішніх складових комп'ютера від пилу, що накопичився. Після ремонту комп'ютер знаходився в включеному стані кілька годин, він працює нормально.

✓ Загальна вартість ремонту

Загальна вартість ремонту материнської плати, а також прошивка БІОС склала 450 грн.

✓ Причини несправності

BIOS є найважливішою складовою комп'ютера, діяльність якої спрямована на налагодження роботи обладнання, перевірку його працездатності, запуск операційної системи та інше. Коли він не завантажується, причин тому може бути кілька, наприклад, коли користувач вносить зміни в роботу БІОС. Або, як у даному випадку, з ладу виходить материнська плата.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту співробітники сервісного центру дали замовнику ряд порад і рекомендацій щодо подальшого використання комп'ютера. А саме, не вносити самостійно зміни в роботу БІОС, періодично проводити профілактику, не допускати скупчення всередині пристрою пилу.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.