Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Включається, але немає підсвітки в телевізорі Orion LCD1526, діагностика РК телевізорів.

Закінчення ремонту: 27.06.2019
Замовлення №: 90232
✓ Пристрій, виробник, модель

РК LCD телевізор Оріон LCD1526 наділений 15-дюймовою матрицею з роздільною здатністю 1024x768 точок та екраном 4:3. Модель з одним незалежним TV-тюнером, наявністю AV, S-Video, SCART, RGB, VGA входів та підтримкою телевізійних стандартів PAL, SECAM, NTSC. За якість звуку в телевізорі відповідає акустична система з двох динаміків, кожен з яких по 3 Вт.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику необхідна діагностика РК телевізорів, після якої він вирішить, чи виконувати подальший ремонт, оскільки телевізор включається, однак немає підсвітки, зображення на екрані практично не видно, оскільки він темного кольору. Також клієнт попросив, щоб ми підібрали для даного телевізора пульт дистанційного керування, однак, щоб бюджет не перевищував 500 грн.

✓ Діагностика сервісним центром

У нашому сервісному центрі будь-якої складності ремонту передує діагностика РК телевізорів, і даний випадок не виняток. Після того, як телевізор розібрали та провели діагностику, вдалося встановити, що проблема в модулі інвертора підсвітки JD-DV104G-HV-00, на якій погоріло багато деталей і яка відновленню не підлягає (див. світлину №4).

✓ Ремонт сервісним центром

Завдяки правильно виконаній діагностиці РК телевізорів, нам вдалося повністю відновити працездатність даного телевізора. Для цього довелося замінити такі складові, як лампа підсвітки дисплея люмінесцентна 15'' та плата інвертора підсвітки. Зображення на екрані з'явилося, воно хорошої якості. Оскільки вартість даного ремонту, без урахування діагностики, яка виконана безкоштовно, склала 500 грн, тому замовник від дистанційного пульта відмовився, сказавши, що з часом самостійно купить його на радіо ринку.

✓ Загальна вартість ремонту

Діагностика в даному випадку була безкоштовною, а ремонт і деталі які довелося перепаяти і поміняти коштували 500 грн.

✓ Причини несправності

Така несправність сталася через те, що в телевізорі вийшов з ладу модуль інвертора підсвітки (лампа підсвітки і плата інвертора), від якого безпосередньо залежить якість зображення.

✓ Рекомендації сервісного центру

Оскільки телевізор вже досить застарів, рекомендовано поводитися з ним вкрай дбайливо. Також, при перегляді телепередач трохи збавляти яскравість, іншими словами, не використовувати телевізор на максимальній яскравості.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.