Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Відсутня підсвітка в телевізорі Samsung UE40H6400, ремонт світлодіодної підсвітки телевізора Самсунг.

Закінчення ремонту: 20.02.2020
Замовлення №: 00024
✓ Пристрій, виробник, модель

РК телевізор Самсунг UE40H6400, зібраний у Словаччині, наділений 40-дюймовою матрицею та світлодіодною LED підсвіткою. Модель з підтримкою Smart TV та 3D, в наявності модуль Wi-Fi. У комплект постачання включено 2 пари стереоокулярів активного типу. У телевізора 4 роз'єми HDMI, 3 USB 2.0, SCART, композитний та компонентний входи, а також цифровий аудіо порт. До інших особливостей моделі можна віднести - керування жестами та голосом, курсорне керування, а також керування за допомогою смартфона або планшета.

✓ Заявлена несправність замовником

Імовірно, буде потрібно ремонт світлодіодної підсвітки телевізора Самсунг, оскільки екран темного кольору, зображення не проглядається, силуети теж. Такі «симптоми» вказують на те, що проблема саме у підсвітці, про що можна буде стверджувати на 100% після проведеної діагностики. Від замовника дізналися, що телевізор придбано у 2014 році та протягом майже 6 років експлуатації вийшов з ладу вперше. На запитання фахівця, чи виконувались якісь налаштування параметрів зображення, клієнт відповів, що ні, телевізор використовувався з тими налаштуваннями, які були встановлені при покупці.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовнішній стан телевізора від популярного виробника Самсунг відмінний, корпус, матриця та рамка без пошкоджень, усі заводські пломби на місці. Після розбирання телевізора з'ясували, що у цій моделі використовується матриця CY-GH040BGLV1V (Словаччина). Безпосередньо сама підсвітка являє собою 5 планок (стринг), на кожній з якої розташовано по 8 світлодіодів. Проведена діагностика показала, що ремонт світлодіодної підсвітки телевізора Самсунг буде не дешевим, оскільки заміні підлягають усі 5 планок, що вийшли з ладу. Були протестовані всі без винятку світлодіоди, це дозволило дізнатися, що дві планки повністю несправні, на трьох решти залишилося по одному-двох справних світлодіоди, на них взагалі не вистачає по одному світлодіоду (видно на світлинах №4 та 5), тому найкращим рішенням стане також їхня заміна.

✓ Ремонт сервісним центром

Для виконання ремонту світлодіодної підсвітки телевізора Самсунг потрібно було замовити та купити новий комплект планок підсвітки. Після їх отримання було знято всі старі планки, а на їх місце встановлено нові. Це дозволило повністю розв'язати проблему, оскільки зображення на екрані з'явилося, воно відмінної якості, світлодіодна підсвітка максимально рівномірна (добре видно на першій світлині). Телемайстер, який виконував ремонт, відрегулював налаштування зображення, які є оптимальними. На ремонт та нові планки підсвітки замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт із заміни комплекту планок підсвітки в телевізорі Самсунг обійшовся замовнику 2200 грн.

✓ Причини несправності

Те, що сталася така несправність та знадобився дорогий ремонт, безпосередньо пов'язано з тим, що з ладу вийшли планки світлодіодної підсвітки, які вимагали заміни. Це могло бути викликано кількома чинниками, наприклад, банальним зношуванням або постійною експлуатацією телевізора на максимальній яскравості.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту замовнику рекомендовано дивитися телевізор від компанії Самсунг з налаштуваннями, які були встановлені телемайстром в сервісному центрі. Також йому дано роз'яснення, що це позитивно вплине на роботу світлодіодної підсвітки, при цьому ніяк не вплине на якість зображення.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.