Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Відсутня підсвітка екрану, але силуети видно в телевізорі LG 42LB552V, ремонт ЛЕД підсвітки ТБ LG.

Закінчення ремонту: 15.08.2019
Замовлення №: 90532
✓ Пристрій, виробник, модель

Full HD телевізор ЕЛДЖІ 42LB552V (LG), який увійшов в лінійку 2015 року, наділений 42" IPS матрицею з ЛЕД підсвіткою. За плавність зображення на екрані ТБ відповідає частота розгортки в 100 Гц (MCI). У даній моделі ТБ в наявності цифрові тюнери DVB-T2, C та S2, а за якість звуку несуть відповідальність два динаміка по 5 Вт з підтримкою об'ємного звучання Virtual Surround.

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор від відомого та популярного виробника LG надійшов в сервісний центр із заявленою несправністю - немає підсвічування екрану, але силуети видно. Це вказує на те, що швидше за все буде потрібен ремонт ЛЕД підсвітки ТБ LG, про що можна буде точно сказати після проведеної діагностики. Клієнт повідомив, що це перша несправність з моменту придбання, тому раніше ремонт цього телевізора ще не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

Після того, як ТБ розібрали, було встановлено, що ЛЕД підсвітка даної моделі LG складається з трьох планок (стринг). Під час проведення діагностики з'ясували, що з ладу вийшов ліхтар матриці, ремонт якого можливий. Протестувавши всі світлодіоди телемайстер з'ясував, що один світлодіод перегорів. Виходячи з цього, необхідний ремонт ЛЕД підсвітки ТБ LG.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми змогли виконати ремонт ліхтаря матриці, для чого довелося перепаяти деякі компоненти. Також перепаяли один Led3v. Виконали заниження струму світлодіодів. Після ремонту ЛЕД підсвітки ТБ LG вона рівномірна по всьому екрану (добре видно на світлині №4). Завдяки правильно виконаному ремонту, на який видана гарантія, даний ТБ LG зможе пропрацювати ще не один рік.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт, що складається у відновленні ліхтаря матриці, перепаюванні світлодіода та заниженні струму світлодіодів коштував 1500 грн.

✓ Причини несправності

Виходячи з багаторічного досвіду по виконанню ремонтів ЛЕД підсвітки будь-яких ТБ і LG не виняток, подібна несправність виникає з різних причин, наприклад, коли телепередачі постійно проглядаються на максимальній яскравості. Згодом така експлуатація призводить до вигоряння ЛЕД світлодіодів, і даний випадок це наочно підтверджує.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб уникнути подібних проблем з ЛЕД підсвіткою надалі, замовнику рекомендовано при використанні ТБ, в першу чергу зайти в налаштування і трохи зменшити рівень яскравості. Це ніяк не вплине на якість зображення, однак допоможе пропрацювати телевізору без ремонту більш тривалий час.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.