Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Відмовляється включатися радіоприймач NNS NS-162U-BT, ремонт аудіотехніки в Україні.

Закінчення ремонту: 05.08.2019
Замовлення №: 90503
✓ Пристрій, виробник, модель

Радіоприймач ННС NS-162U-BT, зібраний в Китаї, вже досить застарів. Характеристики даної аудіотехніки: AM: 530-1600KHz, FM: 87-108MHZ, AC: 220V/50Hz. Модель з USB/SD плеєром. Всі механізми управління розташовані на передній панелі радіоприймача.

✓ Заявлена несправність замовником

Ця аудіотехніка надійшла в наш сервісний центр (Україна, м.Київ) у зв'язку з тим, що не включається. Її ремонт намагалися виконати самостійно, але не змогли, як результат радіоприймач в розібраному вигляді, відсутній мережевий трансформатор, обірвані дроти. Ми виконуємо ремонт аудіотехніки в Україні, не залежно від складності поломки або року випуску, тому пристрій прийнято в роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

Після проведеної первинної діагностики з'ясували, що з ладу вийшла плата живлення E64353, саме тому дана аудіотехніка не включається. Відповідно ремонт аудіотехніки в Україні повинен бути спрямований на відновлення її працездатності. Також з'ясували, що ремонт можливий на компонентному рівні, тому заміна цілого блоку не знадобиться.

✓ Ремонт сервісним центром

В даному випадку ремонт полягав в наступному: для відновлення блоку живлення потрібна перепайка деяких компонентів, в тому числі транзистора 2SB 772, замінений мережевий трансформатор, відновлений монтаж та комутація ланцюгів радіо. Після ремонту аудіотехніки в Україні перевірили радіо, флешки та CD карту, все в робочому стані.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт по відновленню БЖ, відновленню монтажу та комутації ланцюгів радіо обійшовся замовнику з України - 370 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною, по якій відмовлялася працювати дана аудіотехніка, є вихід з ладу блоку живлення, на якому погоріли деякі деталі, а також був відсутній трансформатор. Крім того, замовник, який проживає в Україні самостійно намагався вирішити проблему, однак тільки її посилив.

✓ Рекомендації сервісного центру

Оскільки дана аудіотехніка вже досить застаріла, підібрати до неї деталі в Україні буде складно, тому бажано поводитися з нею якомога акуратніше. Більше радіоприймач не розбирати і нічого самостійно не робити! Якщо виникнуть проблеми, на допомогу прийде наш сервісний центр в Україні (м.Київ).

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.