Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Відкололась матриця у двох місцях у телевізорі Sony KD43XF7596BR, як замінити матрицю в телевізорі.

Закінчення ремонту: 11.06.2019
Замовлення №: 90302
✓ Пристрій, виробник, модель

Соні KD-43XF7596 - це сучасний 43" 4К-телевізор, який зібрано у 2018 році (Японія). Модель наділена «просунутим» функціоналом та великим набором інтегрованих цифрових тюнерів. Телевізор доповнений функцією Smart TV (ОС Android), можливістю голосового пошуку, функцією Time Shift, збільшувати або зменшувати зображення аж до 4К. За високу якість зображення відповідає графічний процесор X-Reality PRO.

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор прислали з м. Вознесенськ (Миколаївська обл) в обрешитуванні та картонному пакуванню. Разом з телевізором, у якого дуже сильно розбита матриця, замовник надіслав блок живлення без шнура. Ми знаємо, як замінити матрицю в телевізорі, тому прийняли його в ремонт. У замовника з'ясували, що телевізор впав з тумбочки матрицею вниз, в результаті чого повністю вийшов з ладу.

✓ Діагностика сервісним центром

Через падіння матриця дуже сильно пошкоджена, на ній практично немає «живого» місця, вона вся в численних тріщинах, деякі з яких довгі та світяться. Більше того, через сильний удар у двох місцях відколись шматки, з правого боку набагато сильніше (дивитися фото № 2 і 3). У цих місцях багато дрібних коротких тріщин. Подекуди утворилися сірі плями, найімовірніше це відшарувалася матриця. Через такі пошкодження зображення на екрані взагалі не проглядається (добре видно на трьох фото). Є безліч нюансів, як замінити матрицю в телевізорі та наші телемайстра їх знають.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми замовили нову ідентичну матрицю, після її надходження було вирішено, як замінити ЖК матрицю в телевізорі. Спершу, максимально акуратно, демонтували розбиту деталь, а потім замінили її на нову. Після всіх необхідних налаштувань звук та зображення відмінної якості (фото №4).

✓ Загальна вартість ремонту

Замінена нова матриця разом з демонтажем розбитої і установкою нової коштували замовнику 8000 грн.

✓ Причини несправності

Якщо неправильно поводитися з сучасним телевізором, у якого тонка ЖК матриця, то це приведе до таких наслідків, як в даному випадку. Телевізор зіштовхнули з тумбочки, де він був встановлений на «рідний» підставці. Коли пристрій впав на підлогу, на якому були сторонні предмети, він сильно розбився.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовнику надали поради та рекомендації, як правильно використовувати відремонтований телевізор. Можливо, щоб уникнути заміну нової матриці надалі та є для цього можливість, краще розмістити телевізор на стіні.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.