Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Відключається при відкритті відео гри системний блок Asus Chassis Vento A2, ремонт та чищення комп'ютерів.

Закінчення ремонту: 03.01.2020
Замовлення №: 90885
✓ Пристрій, виробник, модель

Системний блок Асус Chassis Vento A2 зі встановленою операційною системою Windows 7, у ньому використовується процесор AMD Athlon 64×2 Dual Core Processor 6000+, частота 3.12 GHz RAM 2 ГБ. Цей системний блок стильного сріблястого кольору, завдяки чому чудово доповнить будь-який інтер'єр.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей комп'ютер надійшов до нашої майстерні із заявленою несправністю - відключається під час відкриття відео гри або іншого відео контенту. Виходячи з великого досвіду роботи такі «симптоми» можуть вказувати на те, що знадобиться ремонт та чищення комп'ютерів, що має бути підтверджено виконаною діагностикою. Замовник повідомив, що це перша несправність, а також попросив, щоб усі відновлювальні роботи були виконані терміново. Оскільки ми завжди займаємося ремонтом та чищенням комп'ютерів він прийнятий у роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

Цей комп'ютер з неакуратним, подряпаним корпусом (див. світлину №1). Після його розбирання з'ясувалося, що всередині за час експлуатації на всіх компонентах, особливо на системі охолодження, зібралася неприпустима кількість пилу (видно на світлинах №2, 3, 4). Перш ніж зайнятися виконанням ремонту та чищення комп'ютерів, необхідно було точно встановити причину виникнення несправності. У ході діагностики встановили, що проблема в роботі материнської плати F3-F2A85-V, а саме, перегрівається процесор.

✓ Ремонт сервісним центром

Виконано чищення системи охолодження, зроблено перевірку за тестовими програмами. Такий ремонт та чищення комп'ютерів виявилися результативними, оскільки після проведених дій він повністю у робочому стані. Як і просив замовник ремонт виконаний у найстисліші терміни. На нього видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

В цьому випадку ремонт та чищення комп'ютерів + перевірка за тестовими програмами коштував клієнту 350 грн.

✓ Причини несправності

Основною причиною того, що цей комп'ютер відключався, коли запускали будь-який відео контент, є не вчасно проведена профілактика. Через велике скупчення пилу на системі охолодження (вентиляторі) погано працювала материнська плата, оскільки перегрівався процесор.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту цей комп'ютер працює добре, весь відео контент та ігри запускаються. Замовнику рекомендовано стежити за тим, щоб усередині системного блоку не збирався пил, який осідає на всі без винятку компоненти, поступово виводячи їх з ладу. Це особливо стосується системи охолодження, чищення якої має завжди виконуватися вчасно.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.