Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Відключається під навантаженням блок живлення Chieftec CFT-460P12S, вартість ремонту блоку живлення.

Закінчення ремонту: 18.07.2019
Замовлення №: 90482
✓ Пристрій, виробник, модель

Блок живлення АТХ Чіфтек CFT-460-P12S з системою охолодження, що складається з одного вентилятора (120 мм), з активним PFC (Power Factor Correction) модулем, роз'ємом для материнської плати 20 + 4 пін та цілком обґрунтованою вартістю. Дана модель призначена для захисту від короткого замикання, перевантаження та від перепадів напруги.

✓ Заявлена несправність замовником

Як показує практика, вартість ремонту блоку живлення буде залежати від того, наскільки складною виявиться несправність. В даному випадку пристрій надійшов з проблемою - завищена напруга і відключається під навантаженням (клієнт попросив перевірити).

✓ Діагностика сервісним центром

Перш ніж виконувати ремонт, цьому завжди передує первинна діагностика, також визначається, що могло вплинути на виникнення несправності. Блок живлення в досить хорошому стані, у нього трохи подряпаний корпус, але не критично. Раніше його ще не розкривали, ремонт не виконували. Після того, як його розібрали, з'ясували, що в моделі використовуються такі модулі, як вентилятор A1225H12S, плата NO-611 REV: A0, трансформатор E184138 SES-TR. Як виявилося, проблема виникла в ланцюгах живлення Stand By, тому вартість ремонту блоку живлення буде відповідною.

✓ Ремонт сервісним центром

Виходячи з вищевикладеного, ремонт полягав у відновленні ланцюгів живлення Stand By, також перепаяли деякі деталі, включаючи транзистор. З вартістю ремонту блоку живлення замовник повністю згоден. Йому видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Вартість даного ремонту по відновленню ланцюгів живлення Stand із заміною несправних деталей склала 310 грн.

✓ Причини несправності

Такого роду несправності блоків живлення АТХ, як в даному випадку, можуть бути пов'язані з високочастотними перешкодами живлення або зі стрибками напруги в електричній мережі. Як правило, з ладу виходять ланцюги Stand By, однак ремонт можливий, окрім того, його вартість не висока, що підтверджує даний приклад.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб уникнути подібного ремонту в подальшому, майстер рекомендував клієнту стежити за тим, щоб під час експлуатації всередині блоку не накопичувався пил. При виникненні будь-яких проблем, нічого самостійно не робити. Краще рішення в даному випадку - звернення в сервісний центр, де вартість послуг повністю відповідає якості.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.