Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Відключається на вигин (деформацію) ноутбук Samsung NP-RC508, ремонт материнської плати ноутбука.

Закінчення ремонту: 26.06.2019
Замовлення №: 90378
✓ Пристрій, виробник, модель

Ноутбук Самсунг NP-RC508 оснащений надчітким 15.6-дюймовим екраном SuperBright з максимальною яскравістю 300 ніт, двоядерним процесором Intel Core i3-380M (тактова частота 2.53 ГГц), відеокартою NVIDIA GeForce 315M і накопичувачем, об'ємом 500Гб. У ноутбуці використовується клавіатура «острівного» типу з елегантним дизайном, є 1.3-мегапіксельна веб-камера Samsung.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник звернувся в наш сервісний центр з причини, що ноутбук відключається на вигин (деформацію). З його розповіді зрозуміли, що дана несправність почала проявлятися після удару. Він також попросив, щоб перевірили налаштування БІОС. Разом з ноутбуком він приніс батарею. З такою несправністю імовірно знадобиться ремонт материнської плати ноутбука, що має бути підтверджено діагностикою.

✓ Діагностика сервісним центром

Ноутбук поступив в хорошому стані, однак на корпусі численні потертості (добре видно на світлині №1). Після того, як його повністю розібрали, з'ясували, що в даній моделі використовується оперативна пам'ять DIMM-CT RCHLR8KTG4U04L, однак з ладу вийшла материнська плата. Оскільки в налаштуваннях БІОС ніяких проблем не виявлено, всі зусилля спрямовані на ремонт материнської плати ноутбука.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення працездатністі материнської плати довелося перепаяти багато різних компонентів, також усунуто коротке замикання по 19 вольт. Для виконання такого складного ремонту материнської плати ноутбука використовували спеціальну паяльну станцію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт + деталі, які довелося перепаяти, а також перевірка налаштувань БІОСа коштували 1500 грн.

✓ Причини несправності

Головною причиною того, що ноутбук відключався при найменшому вигині (деформації), було не акуратне його використання з боку користувача, а саме, удар, який і спровокував виникнення даної несправності (вихід з ладу материнської плати).

✓ Рекомендації сервісного центру

Після виконанного ремонту з позитивним результатом, рекомендовано поводитись з ноутбуком максимально дбайливо, намагатися не піддавати його ніяким механічним впливам (ударам, поштовхам, вібраціям, падінням), при транспортуванні користуватися спеціальною сумкою.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.