Відключається на вигин (деформацію) ноутбук Samsung NP-RC508, ремонт материнської плати ноутбука.

Замовлення №: 
90378
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Ноутбук Самсунг NP-RC508 оснащений надчітким 15.6-дюймовим екраном SuperBright з максимальною яскравістю 300 ніт, двоядерним процесором Intel Core i3-380M (тактова частота 2.53 ГГц), відеокартою NVIDIA GeForce 315M і накопичувачем, об'ємом 500Гб. У ноутбуці використовується клавіатура «острівного» типу з елегантним дизайном, є 1.3-мегапіксельна веб-камера Samsung.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Замовник звернувся в наш сервісний центр з причини, що ноутбук відключається на вигин (деформацію). З його розповіді зрозуміли, що дана несправність почала проявлятися після удару. Він також попросив, щоб перевірили налаштування БІОС. Разом з ноутбуком він приніс батарею. З такою несправністю імовірно знадобиться ремонт материнської плати ноутбука, що має бути підтверджено діагностикою.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Ноутбук поступив в хорошому стані, однак на корпусі численні потертості (добре видно на світлині №1). Після того, як його повністю розібрали, з'ясували, що в даній моделі використовується оперативна пам'ять DIMM-CT RCHLR8KTG4U04L, однак з ладу вийшла материнська плата. Оскільки в налаштуваннях БІОС ніяких проблем не виявлено, всі зусилля спрямовані на ремонт материнської плати ноутбука.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Для відновлення працездатністі материнської плати довелося перепаяти багато різних компонентів, також усунуто коротке замикання по 19 вольт. Для виконання такого складного ремонту материнської плати ноутбука використовували спеціальну паяльну станцію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт + деталі, які довелося перепаяти, а також перевірка налаштувань БІОСа коштували 1500 грн.

✓ Причини несправності: 

Головною причиною того, що ноутбук відключався при найменшому вигині (деформації), було не акуратне його використання з боку користувача, а саме, удар, який і спровокував виникнення даної несправності (вихід з ладу материнської плати).

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після виконанного ремонту з позитивним результатом, рекомендовано поводитись з ноутбуком максимально дбайливо, намагатися не піддавати його ніяким механічним впливам (ударам, поштовхам, вібраціям, падінням), при транспортуванні користуватися спеціальною сумкою.

ремонт ноутбука Samsung NP-RC508
ремонт ноутбука Samsung NP-RC508
ремонт ноутбука Samsung NP-RC508
ремонт ноутбука Samsung NP-RC508
ремонт ноутбука Samsung NP-RC508

Коментувати