Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Відірвано роз'єм, вже давно перестав звучати правий навушник у Koss Minelab UR-30, ремонт навушників Koss.

Закінчення ремонту: 19.06.2020
Замовлення №: 00360
✓ Пристрій, виробник, модель

Навушники Косс Minelab UR-30 (Koss) для металошукачів Minelab. Модель (країна-виробник Малайзія) з витим шнуром, регульованою гучністю, великим розміром вух, завдяки чому повністю ізолюються зовнішні шуми. Ці навушники можуть функціонувати і з іншими металошукачами, які мають вихід на навушники «великий джек» 6.5 мм. Навушники з частотним діапазоном 30 - 20000 Гц, внутрішнім опором 120 Ом та чутливістю 97 дБ/мВт. Довгий провід 2.4 метра створює для копаря додатковий комфорт. Модель підходить до інших моделей металошукачів Minelab, включаючи Explorer SE Pro, E-Trac, Equinox 600/800, Eureka Gold, GPX 5000, GPX 4800, GPX 4500 та ін.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику, який звернувся до нашого сервісного центру, необхідно, щоб ми виконали ремонт навушників Koss, у роботі яких виникли проблеми та дуже заважають їх використанню. А саме, відірваний роз'єм, вже давно перестав звучати правий навушник. Від клієнта дізналися, що навушники використовуються досить інтенсивно, з правим навушником проблеми вже давно, при цьому тільки після виникнення ще однієї несправності він зважився на звернення до майстерні, оскільки самостійно не знає, як вирішити проблему.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині видно, що загалом загальний стан навушників нормальний. При цьому те, що потрібний ремонт стерео навушників Koss не викликає сумнівів. Насамперед навушники розібрали та за допомогою тестера виконали продзвонювання проводів (див. світлини №2 та 3). Виконана діагностика показала, що проблема у правому вусі, несправний роз'єм живлення, обірваний шнур. Виходячи з цього ремонт навушників Koss повинен бути спрямований на усунення всіх цих проблем.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю виконано реставрацію роз'єму живлення, усунено обрив шнура. На четвертій світлині видно, що виконана пропайка та це місце замотане спеціальним шнуром, а на п'ятій світлині, що воно вже одягнене в термоусадку червоного кольору. Після такого ремонту навушників Koss звук у правому вусі з'явився, заявлена замовником несправність успішно усунена.

✓ Загальна вартість ремонту

За реставрацію в навушниках стерео роз'єму Jack 6.3 мм та усунення обривів сигнального шнура замовник заплатив 400 грн.

✓ Причини несправності

Причиною виникнення несправностей в цих навушниках від популярної компанії Koss, які призначені для металошукачів Minelab, стало інтенсивне та неакуратне їх використання. Внаслідок цього в навушниках було відірвано роз'єм, у правому вусі не було звуку.

✓ Рекомендації сервісного центру

Коли замовник прийшов забирати відремонтовані навушники йому повідомили, що після виконаної реставрації роз'єму живлення та усунення обриву шнура вони повністю в робочому стані. При цьому, якщо з пристроєм і далі поводитися не акуратно, він знову вийде з ладу та не факт, що повторний ремонт може бути доцільним. Виходячи з цього, рекомендовано поводитися з навушниками, якомога дбайливіше! Стежити за натяжкою шнура, сильно за нього не тягнути! Акуратного поводження вимагає також відреставрований роз'єм стерео джек! У разі виникнення проблем у роботі навушників не затягувати зі зверненням по допомогу до фахівців!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.