Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Відходить роз'єм живлення та перестає заряджатися ноутбук Asus K53S, терміновий ремонт ноутбука.

Закінчення ремонту: 03.10.2019
Замовлення №: 90670
✓ Пристрій, виробник, модель
Ноутбук Асус K53S з 15.6-дюймовою матрицею працює під управлінням двоядерного процесора Intel® Core™ i5 2430M. У даній моделі використається дискретна відеокарта NVIDIA GeForce 610M, а також HDD на 500 ГБ. У ноутбуку є 0.3 Мп веб-камера, CD/DVD-RW привід та вбудований кардрідер. Він постачається із операційною системою Windows 7 Home Basic.
✓ Заявлена несправність замовником
Замовнику потрібен терміновий ремонт ноутбука, оскільки в його роботі виникли проблеми, а саме відходить роз'єм живлення та перестає заряджатися (батарея посаджена в нуль). З його слів ноутбук інтенсивно експлуатується в робочих цілях, тому дуже важлива терміновість виконання ремонту. Разом із ноутбуком він приніс до сервісного центру зовнішній блок живлення N17908 та кабель (див. світлину №1).
✓ Діагностика сервісним центром
Перш ніж виконувати діагностику та терміновий ремонт ноутбука, його повністю розібрали та з'ясували, що в даній моделі використовуються такі модулі, як блок живлення N17908, плата K53SV MAIN BOARD REV 2.3, мікросхема N12P-CS-A1. Усередині пристрій дуже сильно запилений, на світлинах №3 та 4 добре видно, що всі складові покриті рівномірним шаром пилу, на лопатях вентилятора не допустима кількість. Виконана діагностика показала, що ноутбук не стартує та не приймає зарядку через те, що несправний роз'єм, відповідно для термінового ремонту ноутбука є всі підстави.
✓ Ремонт сервісним центром

З такою проблемою терміновий ремонт ноутбука полягав у відновленні роз'єму та площадок під мікроскопом, пропаюванні плати (див. світлину №4), тому її заміна не знадобилася. Виконано також чищення від пилу, що накопичився. Як і просив замовник, ремонт був терміновим, для чого знадобилося лише кілька днів.

✓ Загальна вартість ремонту

З урахуванням терміновості цей ремонт з відновлення роз'єму та площадок, пропаювання плати та чищення ноутбука, обійшовся клієнту 600 грн.

✓ Причини несправності

В даному випадку відходив роз'єм живлення, тому комп'ютер не заряджався, оскільки з ладу вийшов безпосередньо сам роз'єм, а також площадки на платі, які довелося розпаювати під мікроскопом. А оскільки батарея була повністю розряджена, ноутбук працювати не міг.

✓ Рекомендації сервісного центру
Щоб уникнути термінового ремонту ноутбука надалі, замовнику рекомендовано максимально акуратно поводитися з роз'ємом, щоб знову його не пошкодити. Періодично виконувати профілактику, стежити, щоб усередині та на системі охолодження не збиралася велика кількість пилу. Не виконуючи ці прості правила знову знадобиться терміновий ремонт, який може виявитися значно дорожчим.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.