Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Весь екран у механічних пошкодженнях в Sony KDL60W605B, у телевізорі Sony потрібна заміна екрану.

Закінчення ремонту: 31.10.2019
Замовлення №: 90680
✓ Пристрій, виробник, модель

60-дюймовий телевізор Соні KDL-60W605B (Sony), зібраний у Словаччині в 2015 році, наділений Full HD роздільною здатністю, частотою 480 Гц Motionflow та кутами огляду 178 градусів. Модель доповнена функцією Smart TV (ОС Android) та бездротовим модулем Wi-Fi. Аудіо в цьому телевізорі Sony представлено двома динаміками по 10 Вт кожен із підтримкою систем об'ємного звучання Dolby. У телевізора 4 роз'єми HDMI.

✓ Заявлена несправність замовником

З міста Маріуполь до нашого сервісного центру надійшов телевізор з дуже пошкодженим екраном, на якому внаслідок удару з'явилося багато різних дефектів. Тому в телевізорі Sony потрібна заміна екрана. Телефоном замовник повідомив, що звертався до кількох майстерень у своєму місті, але в заміні екрану йому відмовляли, посилаючись на різні причини, у тому числі, що не зможуть знайти ідентичну матрицю з такою великою діагоналлю.

✓ Діагностика сервісним центром

Як виявилося, причиною виникнення різноманітних дефектів на екрані став удар гострим предметом, який припав практично над логотипом Sony, внаслідок чого з'явилася невеликого розміру дірка, від якої на екрані телевізора в різні боки розійшлися численні тріщини, деякі з яких досить довгі (добре видно на світлині №1). У лівому верхньому кутку чорні плями невизначеної форми, у верхньому правому кутку з'явилося багато круглих плям сірого кольору. Майже весь екран у різнокольорових вертикальних лініях. З такими проблемами очевидно, що у телевізорі Sony потрібна заміна екрана.

✓ Ремонт сервісним центром

Насамперед потрібно було замовити та купити нову 60-дюймову матрицю для телевізора Sony. Завдяки великому досвіду та добре налагодженим зв'язкам із постачальниками нам це вдалося. Після її отримання акуратно демонтовано розбитий екран, на його місце встановлено новий. Оскільки у LED телевізорі Sony потрібна була заміна екрану, вона виконана на високому професійному рівні. На останній світлині добре видно, що після всіх налаштувань зображення на екрані чудової якості. На нову деталь та ремонт по заміні замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Демонтаж розбитого екрану, встановлення нового з виконанням всіх необхідних налаштувань обійшлися для клієнта 15000 грн.

✓ Причини несправності

Причина виникнення такої складної несправності, внаслідок чого потрібна була складна та дорога заміна нового екрану, очевидна - це не акуратне поводження з сучасним телевізором, відзнакою якого є велика по діагоналі, при цьому дуже тонка матриця. А оскільки матриця максимально вразлива до навіть незначних механічних впливів, пошкодити її вкрай легко, що і сталося.

✓ Рекомендації сервісного центру

Надалі поводитися з телевізором потрібно дуже акуратно, особливо з екраном поводитися дбайливо, не піддавати його поштовхам та ударам. Вага цього телевізора досить велика (20,5 кг), тому потрібна продумана система кріплення під час розміщення його на стіні.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.