Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Вертикальні стовпи зліва на екрані в Samsung UE32ES5537, можливість ремонту матриці в телевізорі.

Закінчення ремонту: 07.03.2020
Замовлення №: 00077
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий LED телевізор Самсунг UE32ES5537, зібраний у грудні 2012 року, з роздільною здатністю Full HD 1920х1080р, а також наявністю таких технологій, як 100Гц Motion Plus і Wide Color Enhancer Plus, завдяки яким відтворення зображення на екрані найвищої якості, чітке з насиченими кольорами. Інтегрований датчик освітленості Eco Sensor відповідає за зміну яскравості матриці в залежності від освітленості кімнати. До додаткових функцій моделі можна віднести "картинку в картинці", наявність вбудованого медіаплеєра, а також роз'єм LAN (Ethernet).

✓ Заявлена несправність замовником

З міста Суми надіслали телевізор із несправністю – вертикальні стовпи у лівій частині екрана разом із зображенням. Телефоном замовник розповів, що перш ніж вислати телевізор до нашого сервісного центру він звертався за допомогою до кількох майстерень у своєму рідному місті, однак йому в ремонті відмовляли, посилаючись на те, що несправність досить серйозна і вони не мають змоги знайти потрібні деталі, або що ремонт взагалі нерентабельний. Виникнення смуг на екрані телевізора вказує на той факт, що найшвидше проблема в матриці, при цьому підтвердити це на 100% можна лише, виконавши діагностику. Завдяки великому досвіду роботи та добре налагодженим зв'язкам з постачальниками, у нас є можливість ремонту матриці у телевізорі, тому він прийнятий у роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

Після включення телевізора з'ясувалося, що на матриці з лівого боку з'явилися три вертикальні темні смуги, дві з яких товстіші, а одна тонка (добре видно на світлинах №1, 2 та 3). Також на екрані помітна заставка. Щоб точно дізнатися, як у цьому випадку відновити матрицю телевізора, його розібрали, а під час діагностики встановили, що з ладу вийшли елементи матриці, які не підлягають відновленню, тому потрібна їхня заміна. При цьому можливість ремонту матриці у телевізорі є.

✓ Ремонт сервісним центром

Про результати проведеної діагностики, можливості ремонту матриці у телевізорі та ціну телефоном повідомили замовника. Отримавши від нього згоду, ми замовили та купили нові елементи матриці, що підлягають заміні. Завдяки великому досвіду телемайстрів, наявності спеціального обладнання та якісних деталей, цю складну несправність вдалося усунути. На останній світлині видно, що смуги на екрані зникли. На нові деталі та ремонт по їх заміні замовнику видано гарантію. Справний телевізор ретельно упакований та відправлений адресату до міста Суми.

✓ Загальна вартість ремонту

За відновлення матриці (усунення трьох темних смуг) із заміною деталей замовник заплатив 1800 грн.

✓ Причини несправності

Виходячи з багаторічного досвіду виконання подібних ремонтів із проблемою, коли на матриці сучасного телевізора з'являються дефекти (в цьому випадку вертикальні темні смуги в лівій частині екрану разом із зображенням), сприяє або людський фактор, або вихід з ладу драйверів, постійне перевищення споживаної потужності або інше. У цьому разі проблема пов'язана з тим, що з ладу вийшли елементи матриці, які не було можливості відремонтувати, тому знадобилася їх заміна.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовника повідомили про те, що цього разу можливість ремонту матриці в телевізорі виявилася цілком реальною, оскільки завдяки заміні драйверів смуги на зображенні повністю зникли. Надалі, у разі виникнення будь-яких проблем, негайно звертатися за допомогою до фахівців, нічого самостійно не вживаючи.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.