Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Вертикальні стовпи при включенні по всьому екрану телевізора Samsung UE40D6510, ремонти РК екранів телевізорів.

Закінчення ремонту: 20.04.2020
Замовлення №: 00065
✓ Пристрій, виробник, модель

3D РК LED телевізор Самсунг UE40D6510 з 40-дюймовою матрицею, наділений не тільки стильним, елегантним дизайном, але й хорошими технічними характеристиками та великим функціоналом. Завдяки наявності функції AllShare користувач зможе легко підключати телевізор до багатьох сумісних цифрових приладів, маючи доступ до відео, фото або музики, що зберігаються на них. За допомогою 4 портів HDMI можна під'єднати телевізор до чотирьох пристроїв. Ця модель з функцією Smart TV, у ній використовується бездротовий модуль Wi-Fi. Дві вбудовані колонки потужністю 10 Вт кожна в поєднанні з технологіями Dolby Digital Plus та SRS TheaterSound HD відповідають за кристальне чисте звучання.

✓ Заявлена несправність замовником

З міста Черкас надійшов телевізор, у роботі якого виникли серйозні проблеми. Зокрема, при включенні по всьому екрану з'явилися вертикальні стовпи. Через це перегляд стає неможливим. Коли телевізор увімкнули безпосередньо в сервісному центрі, стало зрозуміло, що вертикальні смуги з'явилися посередині екрана поверх зображення. З такими «симптомами», як правило, потрібні ремонти РК екранів телевізорів, однак стверджувати про це можна тільки після проведеної діагностики. Телефоном користувач розповів, що коли сталася проблема, він обійшов кілька ремонтних майстерень у своєму місті. При цьому проблему вирішити не зміг, оскільки через складну несправність йому в ремонті відмовляли.

✓ Діагностика сервісним центром

Цей РК телевізор у хорошому стані, раніше його ще не розкривали. На перших трьох світлинах видно, наскільки сильно проявляється дефект, на екрані замість картинки широкі вертикальні смуги – посередині смуга сірого кольору, з обох боків чорного. На стовпці сірого кольору проглядається заставка «Слабкий сигнал чи нема сигналу», трохи нижче «Перевірте підключення кабелю антени». Перш ніж виконувати будь-які складності ремонти РК екранів телевізорів, потрібне точне визначення причини, через яку виникла така несправність. У ході виконання поглибленої діагностики телемайстри встановили, що ремонт буде не простим, оскільки проблема в елементах матриці, що вийшли з ладу, тому потрібна їхня заміна.

✓ Ремонт сервісним центром

Для результативного виконання ремонтів РК екранів телевізорів з вищеописаною проблемою, в першу чергу потрібно було замовити та купити елементи матриці, які необхідно замінити. Коли їх отримали, виконали складний ремонт з використанням спеціального ремонтного обладнання. На світлині №5 видно, що після ремонту вертикальні стовпці на екрані зникли, зображення з'явилося й воно чудової якості. Телемайстер, що виконував ремонт, побачив, що користувачем виконані налаштування режимів зображення, а саме: підсвітка 20, контраст 100, яскравість 45, чіткість 55, колір 55, а також тон (3/К). Для продовження ресурсу підсвітки цей параметр з максимуму краще зменшити хоча б до 16. На цей складний ремонт з позитивним результатом, а також замінені елементи матриці видано гарантію. Відремонтований РК телевізор ретельно запакували та відправили замовнику до міста Черкас.

✓ Загальна вартість ремонту

З урахуванням нових елементів матриці, які замінили, цей ремонт РК телевізора коштував замовнику 1700 грн.

✓ Причини несправності

Виходячи з багаторічного досвіду, можна стверджувати, що появі подібної несправності, коли на екрані замість зображення з'являються вертикальні стовпці, схильні всі сучасні РК телевізори, незалежно від виробника. Це повною мірою сприяє тому, що зображення пропадає та перегляд стає неможливим. Цей конкретний випадок це добре підтверджує. Така несправність може виникати з різних причин, наприклад через попадання під матрицю вологи або рідини, низької якості контакту, виходу з ладу драйверів і так далі. У жодному разі без складного та дорогого ремонту РК екрана телевізора не обійтися.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після того, як відремонтований телевізор відправили адресату, з ним зв'язалися телефоном та дали рекомендації щодо правильної експлуатації надалі. Насамперед це стосувалося того, щоб за телевізором правильно доглядати, уникати контакту з будь-якою рідиною. У налаштуваннях рекомендовано зменшити режим підсвітки до 16, оскільки це сприятливо вплине на продовження ресурсу підсвітки.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.