Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Вертикальні стовпи по всьому екрану у телевізорі Samsung LE40D550, ремонт екрану у телевізорі.

Закінчення ремонту: 07.10.2019
Замовлення №: 90594
✓ Пристрій, виробник, модель

РК LED телевізор Samsung LE40D550K1W з 40-дюймовим екраном, наділений хорошим набором портів та роз'ємів, до яких входять 4 HDMI, 2 USB, Ethernet (LAN), компонентний вхід, композитний вхід, цифровий аудіовихід (оптичний), D-sub, Scart та інші. За якість звучання відповідає акустична система, що складається із двох динаміків по 10 Вт кожен.

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор, що надісланий з міста Бровари з досить серйозною несправністю, а саме, по всьому екрану з'явилися вертикальні стовпи чорного кольору, а також напівпрозорі. Як правило, ремонт екрану в телевізорі з такою проблемою є не лише складним, а й досить дорогим.

✓ Діагностика сервісним центром

Загалом цей телевізор у хорошому стані, раніше він не відкривався, його ремонт не виконувався. На екрані з'явилися вертикальні смуги, практично посередині широка смуга чорного кольору, ліворуч від неї такої ж ширини напівпрозора смуга. Ще одну напівпрозору смугу видно вздовж правої рамки (див. світлини №1. 2 та 3). Також на екрані залишилася помітною заставка. У результаті виконаної діагностики точно встановлено, що з ладу вийшли драйвера матриці. З усього видно, що ремонт екрану телевізорі неминучий.

✓ Ремонт сервісним центром

Щоб став можливим ремонт екрану в телевізорі, в першу чергу необхідно було замовити елементи матриці, а саме драйвера. Після їх отримання виконана заміна драйверів, в результаті смуги на екрані зникли (видно на останній світлині), зображення високої якості. Це був складний ремонт, який виконувався з використанням сучасного обладнання. На нього видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт матриці із заміною нових драйверів, після чого відновилося нормальне зображення екрану, коштував 2900 грн.

✓ Причини несправності

У сучасних РК LED телевізорах поява такої несправності як вертикальні смуги на екрані, є досить поширеною. Як правило, це призводить до погіршення якості зображення, в деяких випадках не можливості перегляду взагалі. Поламання може виникати з різних причин, наприклад, через попадання під матрицю вологи або рідини, низької якості контакту, виходом з ладу драйверів, як у даному конкретному випадку.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб не виникало причин для виникнення смуг на екрані та подальшого дорогого ремонту, експлуатувати телевізор слід правильно. Є сенс у тому, щоб він був правильно встановлений, обов'язково із міцною фіксацією, на екрані не повинно бути пилу, що сприяє перегріву шлейфа. При цьому доглядати телевізор потрібно теж правильно, дотримуючись всіх експлуатаційних правил.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.