Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Вертикальні стовпи лівіше та по центру екрана в телевізорі LG 42LM670T, ремонт матриці 3Д телевізора.

Закінчення ремонту: 09.12.2019
Замовлення №: 90780
✓ Пристрій, виробник, модель

3Д телевізор ЕЛЖИ 42LM670T, який зібраний у Казахстані та увійшов до лінійки 2012 року, вдало поєднує стильний дизайн, відмінну якість із функціональними можливостями. Модель наділена 42-дюймовою матрицею та товщиною корпусу всього 26 мм. У телевізорі використовується покриття антивідблиску та підсвітка Edge LED Plus. У комплекті до телевізора передбачено 4 пари окулярів та фірмовий пульт ДУ Magic Motion, за допомогою якого можна керувати телевізором у кількох режимах, включаючи вказівку, розпізнавання голосу, жести та колесо.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор надійшов до нашої майстерні з міста Маріуполь, упакованим у фірмову коробку зі складною несправністю - на екрані лівіше та по центру з'явилися вертикальні стовпи, на решті замість зображення білий екран. Імовірно, виходячи з багаторічного досвіду роботи буде потрібно ремонт матриці 3Д телевізора. Телефоном замовник повідомив, що дана несправність виявилася після того, як матрицю помили засобом для чищення, кількістю якого за його припущенням переборщили.

✓ Діагностика сервісним центром

Коли 3Д телевізор увімкнули стало зрозуміло, що ремонт матриці 3Д телевізора неминучий, оскільки на матриці численні вертикальні кольорові смуги (зелені, червоні, сині) різної ширини, які зосереджені лівіше та по центру екрана. Решта екрана білого кольору, тут чітко видно тонку вертикальну смугу та трохи далі товстішу (див. світлини №1,2). Також з'ясували, що до нас ремонт цього телевізора вже намагалися виконувати, як результат болти не рідні, на кришці одного взагалі не вистачає. У ході виконаної діагностики з'ясували, що з ладу вийшла плата матриці, яка не підлягає ремонту, тому потрібна її заміна.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт матриці 3Д телевізора полягав у наступному: виконано відновлення матриці, а саме, замінено її плату, яка вийшла з ладу, а також драйвера в кількості 4 штук, для чого використовувалося спеціальне обладнання. На останній світлині видно, що після ремонту матриці 3Д телевізора зображення з'явилося, воно відмінної якості, всі вертикальні стовпи зникли, при вдяганні окулярів видно ефект 3Д. На цей складний ремонт із позитивним результатом замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Заміна плати матриці + заміна драйверів на її шлейфах у кількості 4 штук коштували замовнику 3900 грн.

✓ Причини несправності

У рейтингу несправностей сучасних телевізорів - вихід з ладу матриці займає одне з провідних місць. В цьому випадку для ремонту матриці 3Д телевізора були всі підстави, тому що несправною виявилася не лише плата матриці, а й драйвера. Це сталося через те, що екран помили засобом для чищення, чого категорично робити не можна.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб уникнути подібного ремонту надалі, замовнику рекомендовано уважно прочитати інструкцію, яка додається до цього 3Д телевізора, де зазначено, як потрібно правильно доглядати матрицю. Також необхідно терміново підібрати та закрутити болт, якого не вистачає на кришці.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.