Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Вертикальні смуги по всій ширині екрана у телевізорі Hisense H50A6100, ремонт екрана телевізора Hisense.

Закінчення ремонту: 30.06.2020
Замовлення №: 00303
✓ Пристрій, виробник, модель

50-дюймовий РК LED телевізор Хайсенс H50A6100 (Hisense), зібраний у 2018 році, досить доступний, при цьому функціональний. Цей 4К телевізор початкового рівня з роздільною здатністю 3840x2160 пікселів наділений унікальним програмним забезпеченням у поєднанні зі збалансованим апаратним оснащенням. У моделі використовується вбудований цифровий тюнер із підтримкою найактуальніших стандартів мовлення DVB-T2, DVB-C, DVB-S2. Телевізор з функцією Smart TV (ОС VIDAA U2.5), бездротовим модулем Wi-Fi та Ethernet. Наявність 3 портів HDMI 2.0, 2 USB 2.0 та інших, перетворюють телевізор на повноцінний мультимедійний центр для домашніх розваг. До інших позитивних якостей моделі можна віднести наявність таймера, батьківський контроль, список улюблених каналів, функцію бездротового підключення до мобільних пристроїв Anyview Cast, шумозаглушення, автоматичні оновлення системи через мережу. З телевізором можна використовувати багатофункціональний пульт дистанційного керування Panasonic TV Remote 2.

✓ Заявлена несправність замовником

До нас надійшов телевізор, у якого досить серйозна несправність – при вмиканні замість зображення вертикальні смуги на всій ширині екрана. Через таку ситуацію перегляд взагалі неможливий. Коли телевізор увімкнули у майстерні, стало зрозуміло, що весь екран у вертикальних смугах, посередині засвіт (добре видно світлині №1). Виникнення такої несправності - це сигнал того, що найшвидше буде потрібно ремонт екрана телевізора Hisense, при цьому чи це так та наскільки він виявиться складним можна буде судити тільки після поглибленої діагностики. На прийманні замовник розповів, що телевізор по суті ще новий, йому лише два роки. Мало того, оскільки він експлуатується на стіні у вітальні, він не схильний до будь-яких механічних впливів. Замовник впевнений у тому, що телевізор не вдаряли та не заливали, тому у нього немає припущень, чому телевізор вийшов з ладу та тепер можливо буде потрібно ремонт екрана телевізора Hisense. Разом із телевізором клієнт приніс до сервісного центру пульт ДК.

✓ Діагностика сервісним центром

Як з'ясувалося, при вмиканні телевізора конфігурація вертикальних смуг постійно змінюється. На третій світлині видно, що численні смуги по краях матриці, посередині широка світла смуга, праворуч широкий темний стовпець, а зліва тонка смужка. На світлині №4 несправність трохи змінилася, тому що на світлій широкій смузі з'явилося багато вертикальних темних смуг різної ширини. Зображення при цьому не відображається. Перш ніж виконувати будь-якої складності ремонт екрана телевізора Hisense, необхідно з максимальною точністю з'ясувати першопричину її виникнення. Для цих цілей передбачено поглиблену діагностику, в ході якої з'ясували, що для ремонту екрана телевізора Hisense є всі підстави. Мало того, він буде не простим, оскільки з ладу вийшли елементи матриці, які не підлягають відновленню на компонентному рівні. Виходячи з цього, для позитивного розв'язання проблеми потрібна їхня заміна, а це своєю чергою відобразиться на кінцевій ціні ремонту. Про результати діагностики повідомили замовника, який дав згоду на виконання ремонту екрана телевізора Hisense із заміною драйверів, які вийшли з ладу.

✓ Ремонт сервісним центром

Для результативного ремонту було замовлено та придбано нові елементи матриці, які необхідно встановити замість тих, які несправні. Після їх одержання виконано складний ремонт із їхньої заміни, для чого довелося використовувати спеціальне ремонтне обладнання. Завдяки правильно проведеній діагностиці та подальшому ремонту екрана телевізора Hisense несправність вдалося повністю усунути, всі смуги зникли, зображення на екрані з'явилося, воно відмінної якості (добре видно на останній світлині). На виконаний ремонт та нові деталі матриці клієнту видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

З урахуванням ціни нових драйверів матриці, які замовляли, цей складний ремонт екрана телевізора Hisense по їх заміні коштував замовнику 2500 грн.

✓ Причини несправності

Грунтуючись на багаторічній практиці з виконання подібних ремонтів, можна зробити висновок, що така несправність, коли на екрані замість зображення з'являються різної ширини та кольору вертикальні смуги, може виникати в будь-якому сучасному телевізорі, тому Hisense не виняток. Також варто зазначити, що така несправність може виникати з різних причин. Це може бути викликано низькою якістю контакту, виходом з ладу драйверів, потраплянням під матрицю вологи або будь-якої рідини тощо. У будь-якому випадку буде потрібно складний ремонт, який вимагатиме певних фінансових вкладень.

✓ Рекомендації сервісного центру

Коли замовник прийшов забирати після ремонту екрана цей телевізор Hisense, його запевнили, що він повністю в робочому стані, оскільки всі несправні деталі замінені на нові. Надалі рекомендовано правильно доглядати за ним, уважно вивчивши та виконувати всі експлуатаційні правила, які вказані виробником цього сучасного телевізора.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.