Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Вертикальні смуги з правого боку екрану Samsung UE40ES8007, ремонт РК дисплея телевізора.

Закінчення ремонту: 24.09.2019
Замовлення №: 90588
✓ Пристрій, виробник, модель

40-дюймовий РК Smart TV телевізор Samsung UE40ES8007U, що увійшов до лінійки 2012 року, наділений технологією 3D, у нього є бездротовий модуль Wi-Fi. ТБ керується не тільки пультом дистанційного керування, але також голосом та жестами. Вбудована камера запам'ятовує обличчя користувача, дозволяючи заходити на портал Smart Hub, причому для цього не потрібно вводити логін та пароль.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей РК телевізор до нашого сервісного центру надіслали з смт Головенівськ Кіровоградської області із проблемою – з'явилися вертикальні смуги з правого боку екрану. Телефоном замовник повідомив, що ця проблема проявилася після того, як дисплей помили засобом, що чистить, в рясній кількості. Це досить поширена проблема, тому імовірно буде потрібно ремонт РК дисплея телевізора, однак наскільки він виявиться складним, можна буде судити після діагностики.

✓ Діагностика сервісним центром

Коли РК телевізор увімкнули, то побачили, що на дисплеї з правого боку з'явилася досить широка світла смуга, на якій видно багато тонких різнокольорових вертикальних ліній (відмінно видно на світлинах №2 та 3). Також посередині залишилася світитись заставка, яка двоїться. З такими проблемами гарантовано буде потрібний ремонт РК дисплея телевізора.

✓ Ремонт сервісним центром

Після того, як була відновлена РК матриця, а саме, замінено її драйвер, вертикальна смуга з правого боку дисплея повністю зникла, зображення відмінної якості (видно на останній світлині). Такої складності ремонти РК дисплея телевізора повинні бути своєчасними, як у цьому випадку, оскільки якщо цього не зробити, смуга лише збільшуватиметься. На цей складний, але результативний ремонт замовнику видали гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт матриці цього РК телевізора із заміною драйверів на спеціалізованому обладнанні коштував замовнику 3700 грн.

✓ Причини несправності

У даному конкретному випадку до складного та дорогого ремонту привела неправильна експлуатація телевізора з боку користувача, який, щоб помити дисплей використовував засіб для чищення в неприпустимо великій кількості.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту цього РК телевізора користувачеві дано ряд корисних порад щодо подальшої його експлуатації. Вони стосувалися того, що для очищення дисплея дійсно краще використовувати спеціальні засоби для чищення, які продаються в спеціалізованих магазинах. При цьому робити це потрібно правильно, спеціальну рідину в невеликій кількості набризкати на мікрофібру або суху серветку та потім протерти дисплей.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.