Вертикальні смуги на екрані телевізора Philips 32PFL7406H, ремонт екрану телевізора.

Замовлення №: 
90337
✓ Пристрій, виробник, модель: 

РК LED телевізор угорської збірки Філіпс 32PFL7406H/12 з 32-дюймовим екраном, має гарний асортимент роз'ємів, в число яких входить 4 HDMI, USB, 2 SCART, Ethernet та WiFi ready. Для поліпшення зображення в моделі використовується цифрове шумозаглушення, динамічне підвищення контрастності, поліпшення яскравості переходів та інші технології.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Телевізор прислали з міста Кривий Ріг з проблемою - на екрані з'явилися дві вертикальні смуги. За припущенням замовника причиною цього стало те, що під екран телевізора потрапила сеча кота. Раніше телевізор ще не відкривався, його ремонт не виконувався. Судячи з практики, в даному випадку знадобиться складний та дорогий ремонт екрану на телевізорі.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Коли телевізор включили, то побачили, що екран як би розділений на три частини - зліва він чорного кольору, потім частина екрану сірого кольору та потім знову чорного (добре видно на світлинах №1,2 та 3). Після того, як телевізор розібрали, з'ясувалося, що через попадання всередину сечі домашньої тварини, з ладу вийшли деякі елементи матриці, тому ремонт екрану на телевізорі неминучий. Крім того, повністю несправна плата T-con, відновити яку на компонентному рівні не можливо, тому потрібна її заміна.

✓ Ремонт сервісним центром: 

З такою проблемою як ця, виконано заміну елементів матриці. Також замінили нову плату T-con, яку довелося замовляти. Після вищеописаного ремонту екрану на телевізорі, вертикальні смуги зникли, зображення на екрані відмінної якості (див. світлину №4). На ремонт + нові деталі замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Цей складний ремонт екрану на телевізорі, де довелося міняти елементи матриці та плату T-con коштував 2300 грн.

✓ Причини несправності: 

Причиною виникнення такої несправності, яка призвела до складного та дорогого ремонту, стало не акуратне поводження з телевізором. В даному випадку під матрицю потрапила сеча домашнього вихованця (кота), яка вивела з ладу багато її компонентів.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Оскільки в даній моделі телевізора передбачена можливість кріплення на стіну, після результативного ремонту замовнику рекомендовано розглянути дане питання. Уникати попадання на екран будь-якої рідини, в іншому випадку знову знадобиться ремонт.

ремонт екрану телевізора Philips 32PFL7406H/12
ремонт екрану телевізора Philips 32PFL7406H/12
ремонт екрану телевізора Philips 32PFL7406H/12
ремонт екрану телевізора Philips 32PFL7406H/12

Коментувати