Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Вертикальні смуги на екрані телевізора Philips 32PFL7406H, ремонт екрану телевізора.

Закінчення ремонту: 23.07.2019
Замовлення №: 90337
✓ Пристрій, виробник, модель

РК LED телевізор угорської збірки Філіпс 32PFL7406H/12 з 32-дюймовим екраном, має гарний асортимент роз'ємів, в число яких входить 4 HDMI, USB, 2 SCART, Ethernet та WiFi ready. Для поліпшення зображення в моделі використовується цифрове шумозаглушення, динамічне підвищення контрастності, поліпшення яскравості переходів та інші технології.

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор прислали з міста Кривий Ріг з проблемою - на екрані з'явилися дві вертикальні смуги. За припущенням замовника причиною цього стало те, що під екран телевізора потрапила сеча кота. Раніше телевізор ще не відкривався, його ремонт не виконувався. Судячи з практики, в даному випадку знадобиться складний та дорогий ремонт екрану на телевізорі.

✓ Діагностика сервісним центром

Коли телевізор включили, то побачили, що екран як би розділений на три частини - зліва він чорного кольору, потім частина екрану сірого кольору та потім знову чорного (добре видно на світлинах №1,2 та 3). Після того, як телевізор розібрали, з'ясувалося, що через попадання всередину сечі домашньої тварини, з ладу вийшли деякі елементи матриці, тому ремонт екрану на телевізорі неминучий. Крім того, повністю несправна плата T-con, відновити яку на компонентному рівні не можливо, тому потрібна її заміна.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою проблемою як ця, виконано заміну елементів матриці. Також замінили нову плату T-con, яку довелося замовляти. Після вищеописаного ремонту екрану на телевізорі, вертикальні смуги зникли, зображення на екрані відмінної якості (див. світлину №4). На ремонт + нові деталі замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей складний ремонт екрану на телевізорі, де довелося міняти елементи матриці та плату T-con коштував 2300 грн.

✓ Причини несправності

Причиною виникнення такої несправності, яка призвела до складного та дорогого ремонту, стало не акуратне поводження з телевізором. В даному випадку під матрицю потрапила сеча домашнього вихованця (кота), яка вивела з ладу багато її компонентів.

✓ Рекомендації сервісного центру

Оскільки в даній моделі телевізора передбачена можливість кріплення на стіну, після результативного ремонту замовнику рекомендовано розглянути дане питання. Уникати попадання на екран будь-якої рідини, в іншому випадку знову знадобиться ремонт.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.