Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Вертикальні кольорові смуги по екрану в Samsung UE32H4000, ремонт смуг на екрані телевізора.

Закінчення ремонту: 16.08.2019
Замовлення №: 90061
✓ Пристрій, виробник, модель

Рідкокристалічний (LCD) телевізор Самсунг UE32H4000AK, який увійшов в лінійку 2014 року, наділений 32-дюймовим екраном з роздільною здатністю 1366x768 точок. У нього в наявності не поганий набір роз'ємів та портів, в число яких входять 2 HDMI, USB 2.0, композитний (AV), компонентний (YPbPr) та інші.

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор поступив в ремонт через те, що з'явилися вертикальні кольорові смуги по темному екрані. З розповіді замовника взнали. що дана несправність проявилася після того, як матрицю протерли мокрою ганчіркою. Імовірно ремонт смуг на екрані телевізора буде складним, оскільки швидше за все з ладу вийшла матриця, що має бути підтверджено діагностикою.

✓ Діагностика сервісним центром

Попередній огляд показав, що ремонт смуг на екрані телевізора неминучий, оскільки немає сигналу зображення. Через залиття вся середина екрану в вертикальних кольорових смугах, з правого боку виділяється смуга синього кольору, лівіше на світлому фоні чітко видно лінії різних кольорів (див. світлини №1, 2 та 3). Після того, як телевізор розібрали та провели діагностику, з'ясували, що з ладу вийшли ланцюги LVDS, а також деякі елементи матриці, які відновленню не підлягають, тому ремонт буде полягати в їх заміні.

✓ Ремонт сервісним центром

Виходячи з вищесказаного, виконаний ремонт матриці та ланцюгів LVDS, для чого довелося перепаяти деякі деталі, включаючи резистори та конденсатори. Ті елементи матриці, які відновленню на компонентному рівні не підлягали, були замінені на нові. Після ремонту вертикальних смуг на екрані телевізора, вони зникли, зображення відмінної якості (див. світлину №4). На цей ремонт і деталі, які замінили, видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт матриці та ланцюгів LVDS, а також заміна елементів матриці коштували замовнику 2400 грн.

✓ Причини несправності

Поява вертикальних різнокольорових смуг на екрані телевізора, як правило викликана тим, що під матрицю потрапляє рідина (по необережності залили водою, помили дуже мокрою ганчіркою і т.д.). В даному випадку телевізор помили дуже мокрою ганчіркою, що і призвело до такого складного та дорогого ремонту.

✓ Рекомендації сервісного центру

Майстер рекомендував вивчити інструкцію по правильній експлуатації даного телевізора, а саме, як правильно протирати екран від пилу. Надалі уникати контакту матриці з будь-якою рідиною!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.