Вертикальні червоні та сині смуги на екрані Philips 43PUS7303, ремонт екрану телевізора Philips.
4К телевізор Філіпс 43PUS7303/12 (Philips), зібраний у Польщі та що увійшов у лінійку 2019 року, наділений декоративним підсвічуванням Ambilight та 43-дюймовим LCD екраном з LED підсвічуванням та роздільною здатністю 3840x216. 10-ватні стерео динаміки відповідають за високу якість звуку. До незаперечних переваг моделі можна віднести наявність функції Smart TV (ОС Android TV), модуля Wi-Fi, а також чотирьох роз'ємів HDMI.
Телевізор від відомого виробника Philips надійшов до нашого сервісного центру із заявленою несправністю - посередині екрана з'явилися вертикальні червоні та сині смуги, що змінюються по товщині. Як показує практика, така несправність вказує на те, що потрібен ремонт екрану телевізора Philips, що має бути підтверджено діагностикою.
На світлині №1 добре видно, що посередині екрану дві досить товсті червоні смуги, а праворуч та ліворуч вони червоно-сині та трохи тонші. На світлині №2 три червоні смуги та ліворуч смуга яскраво синього кольору. Після розбирання телевізора марки Philips та проведеної діагностики стало зрозуміло, що з ладу вийшли елементи матриці, які не підлягають відновленню, тому ремонт екрану телевізора Philips може полягати тільки в їх заміні, що позначиться на кінцевій вартості.
Для ремонту екрана телевізора Philips ми замовили необхідні елементи матриці й по їх отриманню виконали заміну. Це дозволило повністю розв'язати проблему, оскільки всі смуги зникли, зображення на екрані відмінної якості, що підтверджують дві останні світлини. Перевірено також звук, він є, на пульт дистанційного керування телевізор реагує. На цей ремонт телевізора Philips замовнику видана гарантія.
Ремонт із заміни елементів матриці, після чого кольорові смуги на зображенні повністю зникли коштував 3500 грн.
Майстрам нашого сервісного центру досить часто доводиться займатися ремонтом телевізора Philips та інших марок з подібною несправністю. Ця проблема досить поширена та значною мірою погіршує якість зображення, а іноді, як у даному конкретному випадку, не дає взагалі можливості переглядати телевізор. Така несправність не виникає сама по собі, а як правило, з вини самих користувачів, які протирають екран мокрими ганчірками, використовують різні, не призначені для цих цілей миючі засоби. Також поламання може виявлятися через низьку якість контакту або виходу з ладу драйверів.
Дотримуючись всіх правил експлуатації будь-якого сучасного РК телевізора, та Philips не виняток, можна уникнути складного та дорогого ремонту, як в цьому випадку. Про це повідомлено замовника, який звернувся до нас за допомогою.
Коментувати